Sešlo se zde kolem stovky reprezentantů jak z „civilního“ sektoru, tak i policistů takzvaně „státních“ i městských strážníků a policistů ze služby kriminální policie a vyšetřování. Svá družstva nominovaly například Městské úřady Kutná Hora, Čáslav, vojenské útvary Čáslav – Chotusice, hasiči, ŠPS Sadská.

Ostatně jako vždy nad sportovními výkony dohlížela sama vedoucí Územního odboru PČR Kutná Hora Blanka Matějů společně se svým zástupcem radou Radkem Zábrahou.

Ti nejlepší pak vystoupili na stupně vítězů a z rukou paní vedoucí převzali poháry, diplomy a další ceny.

Ve fotbale se na prvním místě umístilo smíšené družstvo policistů z Čáslavi, překrásné druhé místo patřilo družstvu policistů DI Kolín a na třetím místě stanulo družstvo policistů DI Kutná Hora.
Z první příčky ve volejbalu zcela zaslouženě shlíželo družstvo MěÚ Kutná Hora, na místě druhém stanuli hráči Školního policejního střediska a úspěchem v podobě třetího místa se mohli pochlubit hráči MěÚ Kutná Hora.

Stejně tak velmi profesionální výsledky podávali i hráči tenisu, kdy na první stupeň vítězů čtyřhry vystoupili Mgr. Lubomír Vilímek vedoucí z čáslavského policejního oddělení s Bc. Karlem Novým vedoucím kutnohorského policejního oddělení, na druhém místě stanula dvojice hráčů z MěˇU Čáslav a místo třetí obsadila Kateřina Radová a Radek Vavřina ze zbraslavického policejního oddělení.
K dosaženým úspěchům všem zúčastněným upřímně gratulujeme a zároveň děkujeme i za velice sportovní a „fér“ přístup.

Vendulka Marečková, tisková mluvčí PČR