Blue Wings - Ultimate Team 4:2 (2:0)

V první utkání večera se dařilo hráčům Blue Wings, kteří obhajují prvenství v soutěži. O dvě úvodní branky se postaral nováček v dresu Blue Wings Široký. Po přestávce se však karta obrátila. Nekola a Jarkuliš svými trefami vyrovnali během 23. minuty na 2:2. Rozhodnutí přišlo až v závěru duelu. Nejprve Richard vrátil z penalty vedení celku Blue Wings a v poslední minutě pečetil výhru mistra Fuxa – 4:2.

Branky: 9. Široký, 13. Široký, 31. Richard (pk), 32. Fuxa - 23. Nekola, 23. Jarkuliš. Rozhodčí: Mucha, Řípa. Bez karet.
Blue Wings: Terč - Fuxa, D. Zoufalý, Richard, Lebduška, Pavlík, Pulkert, Kokeš.
Ultimate Team: Fořt - Jarkuliš, Macháček, Bílek, Nekola, P. Jirků, L. Jirků, Poklop.

Vodmistři - Krampfest 2:3 (1:1)

Kutnohorské „derby" mezi Vodmistry a Krampfestem bylo hodně vyrovnané. V 7. minutě otevřel skóre Piskač a Vodmistři vedli 1:0. Jenže do přestávky přišlo vyrovnání z futsalky Hradílka. Po přestávce udeřil zkušený fotbalový střelec Cimr, který dvěma trefami poslal Krampfest do vedení. Skóre 3:1 se nakonec ukázalo jako klíčové, protože Vodmistři už jen dokázali snížit na rozdíl jedné branky po trefě Turkovského.

Branky: 7. Piskač, 25. Turkovský - 14. Hradílek, 18. Cimr, 19. Cimr. Rozhodčí: Mucha, Řípa. Bez karet.
Vodmistři: Dostál – R. Zoufalý, Turkovský, Masopust, Fuksa, Šmidrkal, Lindner.
Krampfest: Brož - Pacák, Kruliš, Hájek, Pudil, Hradílek, Cimr, Černohlávek.

Hostinec U Petříků - Ganamos 12:4 (6:0)

Šestnáct branek přinesl poslední zápas večera. Evidentně favorit celého ročníku Hostinec U Petříků poskládal velmi silný tým, který zdolal i zkušené Ganamos vysoko 12:4. Třemi góly se blýskl Tomáš Dejmal, ale také Martin Špírek z Ganamos. Po dvou trefách si v utkání připsali Martinek, Hannich, Šesták a Vojtíšek.

Branky: 2. Martinek, 5. Hannich, 10. Šesták, 11. Dejmal (pk), 13. Šesták, 14. T. Vojtíšek, 18. Martinek, 19. T. Vojtíšek, 22. Dejmal, 22. Dejmal, 29. Hannich, 32. Antoš - 27. Špírek, 28. Churavý, 30. Špírek, 31. Špírek. Rozhodčí: Mucha, Řípa. Bez karet.
Hostinec u Petříků: Neprášek - Vocel, Antoš, T. Vojtíšek, Martinek, Hannich, Dejmal, M. Frejlach, Šesták, Dastych.
Ganamos: Šnajdr - Ďuriš, Churavý, Špírek, Hyka, Melša, Hurt.