Anketa Nejúspěšnější sportovec Kutné Hory roku 2018 se pomalu rozbíhá. Okresní sdružení České unie sportu dává dohromady nominace do všech jedenácti kategorií.

Pokud víte o někom, kdo by neměl v nominaci na nejlepšího sportovce Kutné Hory chybět, pošlete nám o něm pár informací nejpozději do pondělí 31. prosince 2018!

Hlasovací lístek a další informace naleznete i na stránkách OS ČUS Kutná Hora - http://oscuskh.cz/

Co musí obsahovat vaše nominace?
Jméno a příjmení sportovce
Název oddílu a druh sportu
Kategorie ankety
Nejvýraznější úspěchy v roce 2018 (v bodech)
Kontakt na sportovce
To vše odešlete do 31. prosince 2018 na email cus.kh@seznam.cz!

Vyhlašovat se budou tyto kategorie:

Individuální ocenění
Jednotlivci do 12 let (sportovec klubu z Kutné Hory, ročník narození 2006 a mladší)
Jednotlivci do 18 let (sportovec klubu z Kutné Hory, ročník narození 2005 - 2000)
Dospělí (sportovec klubu z Kutné Hory, ročník narození 1999 a starší)
Trenér roku (trenér klubu z Kutné Hory)
Týmová ocenění
Týmy do 12 let (týmy klubů z Kutné Hory, od nejmenších po mladší žactvo)
Týmy do 18 let (týmy klubů z Kutné Hory, od starších žáků po dorost)
Dospělí (týmy klubů z Kutné Hory, pouze dospělí)
Ostatní ocenění
Cena starosty (sportovec z Kutné Hory soutěžící za jiný klub mimo město)
Síň slávy (sportovec, který se zasloužil o rozvoj sportu v Kutné Hoře)
Handicapování (handicapovaní jednotlivci i týmy z Kutné Hory)
Sportovní hvězda Kutnohorského deníku (sportovec z celého regionu Kutnohorska)


Jak se bude hlasovat?

Hlasování proběhne třemi způsoby:
1. novinovými kupony (pouze v kategorii Sportovní hvězda Kutnohorského deníku)
2. hlasování sportovní komise města a ČUS
O výsledcích hlasování číslo 1 rozhodnou samotní čtenáři Kutnohorského deníku. Konečné pořadí v hlasování u ostatních kategorií budou mít v kompetenci odborné komise.

Galerie vítězů

Jednotlivci – dospělí
2017 Tomáš Laube ml. (Kick Box Club Kutná Hora, kickbox)
2016 Tomáš Tvrdík (extrémní překážkové závody, Spartan Race)
2015 Tomáš Laube (SK Valdman´s gym, kickbox)
2014 Denis Polívka (TJ Sparta Kutná Hora, házená)
2013 Martina Kopecká (ITF Kutná Hora, taekwondo)
2012 Ondřej Hasala (TJ Sparta Kutná Hora, házená)

Jednotlivci – do 18 let
2017 Kamila Janů KH Tour Stevens bikes team (cyklistika, horská kola)
2016 Štěpánka Neumanová (FBC Kutná Hora, florbal)
2015 Kamila Janů (KH Tour Giant Cycling team, silniční cyklistika)
2014 Michal Kareš (FCB Kutná Hora, florbal)
2013 Vojtěch Kosina (TJ Sparta Kutná Hora, kuželky)
2012 Martina Kopecká (ITF Kutná Hora, taekwondo)

Jednotlivci – do 12 let
2017 Sebastien Macháček Kick Box Club Kutná Hora (kickbox, box, ju-jitsu)
2016 Sebastien Macháček (SK Valdman´s gym, kickbox)
2015 Sabina Juránková (Fit studio Jitky Brachovcové, sportovní aerobik)
2014 Petr Zich (SK Valdman´s Gym, kickbox)

Týmy – dospělí
2017 A tým FBC Kutná Hora - florbal
2016 Sokol Kutná Hora (basketbal)
2015 A-tým Sparta Kutná Hora (fotbal)
2014 A-tým FBC Kutná Hora (florbal)
2013 A-tým Sparta Kutná Hora (fotbal)
2012 A-tým Sparta Kutná Hora (fotbal)

Týmy – do 18 let
2017 KTM-twirl team Kutná Hora (twirling)
2016 Taneční škola Novákovi Kutná Hora (taneční sport)
2015 Junioři FBC Kutná Hora (florbal)
2014 Dorostenecký tým FBC Kutná Hora (florbal)
2013 Starší žákyně ZŠ T. G. Masaryka KH (florbal)
2012 Mladší žáci TJ Sparta Kutná Hora (házená)

Týmy – do 12 let
2017 FBC Kutná Hora, FBC Kutná Hora – Elévové „Orlové“ (florbal)
2016 Baby Scarlett Kutná Hora kadetky (Scarlett Kutná Hora, mažoretky)
2015 Mladší žáci TJ Sparta KH (házená)
2014 Mini tým Fit studio Jitky Brachovcové (sportovní aerobik)

Trenér roku
2017 Tomáš Laube st. (Kick Box Club Kutná Hora, kickbox)
2016 Josef Salák (TJ Sparta Kutná Hora, házená)
2015 Veronika Muchová (Wild Team, funkční trénink, překážkové závody, core)
2014 Petr Valdman (SK Valdman´s Gym, kickbox)
2013 Radim Truksa (Sparta Kutná Hora, fotbal)

Cena starosty
2017 Martina Kopecká (Škola Taekwondo ITF Silla z.s. Taekwon-Do ITF)
2016 Martina Kopecká (Škola Taekwondo ITF Silla Kolín, taekwondo)
2015 Kateřina Pipková (HC Tesla Pardubice, lední a in-line hokej)
2014 Josef Jelínek (Big Shock Team, horská kola)
2013 Aneta Morysková (USK Praha, skok o tyči)
2012 Josef Franc (Olymp Praha, plochá dráha)

Sportovní hvězda Kutnohorského deníku
2017 Jaroslav Vlach (HC Bílí Tygři Liberec (lední hokej)
2016 Jaroslav Vlach (HC Bílí Tygři Liberec (lední hokej)
2015 Aneta Hladíková (Thril BMX, bikros)
2014 Jaroslav Vlach (HC Bílí Tygři Liberec, hokej)
2013 Jiří Schwarz (SKP Olympia Kutná Hora, florbal)
2012 Libor Bucifal (Hvězda Pardubice, běh)

Handicapovaní
2017 Handicapovaný kolektiv a sportovci: Oddíl stolního tenisu: SK Barbora Kutná Hora (Domov
Barbora Kutná Hora, poskytovatel sociálních služeb )
Pavel Beran, Zdeněk Machota, Martin Torák, Turský Ladislav
2016 Handicapovaný sportovec: František Hrstka (KH Tour – BH Bikes team, horská kola)
2016 Handicapovaný kolektiv: SK Barbora Kutná Hora (stolní tenis)
2015 Handicapovaný sportovec: Lukáš Hnát (Stáj Rozárka, paradrezura)
2015 Handicapovaný kolektiv: SK Aproba (plavání)
2014 Handicapovaný kolektiv: SK Domov Barbora Kutná Hora (stolní tenis)
2014 Handicapovaný sportovec: Leoš Lacina (TJ Léčebna Košumberk, boccia)
2013 SK Domov Barbora KH (stolní tenis)
2012 Leoš Lacina (boccia)

Síň slávy
2017 Karel Ptáček (Předseda a trenér SKP Olympia Kutná Hora, člen VV Okresního sdružení ČUS)
2016 Karla Fialová (kutnohorská cvičitelka)
2015 Antonín Schwarz (Sparta Kutná Hora, fotbal)
2014 Karel Polívka (TJ Sparta Kutná Hora, házená)
2013 Jiří Stehlík (TJ Sparta Kutná Hora, šachy)
2012 Julius Aufrecht (Sokol Kutná Hora, basketbal)