Prezentace byla pro sportovce otevřena od 11.15 hodin. Sportovci závodili v šesti kategoriích. 

Výsledky:

Kategorie do 6 let

 1. Jan Středa - 40,05 s
 2. Tobias Hochman - 40,22 s
 3. Jakub Jungwirth - 41,02s
 4. Johanka Federcaničová
 5. Lukáš Tyšer
 6. Oliver Marek
 7. Michaela Tvarohová
 8. Jiří Bůžek
 9. František Urban
10. Tereza Vobořilová
11. Sebastian Marek
12. Sofie Dangel
13. Bertík Pecka
14. Ema Fialková
15. Eliška Vobořilová
16. Barbora Vanišová
17. Matěj Michalec
18. Oliver Mazač
19. Dominika Králová
20. Natálie Skřivánková
21. Jakub Kalný
22. Vincent Hochman
23. Vít Němeček
24. Anna Kalvodová

V této kategorii se zúčastnilo celkem 24 dětí, pořadetelé změřili čas pouze medailistům.

Kategorie do 10 let

 1. Tomáš Hájek - 2:20 min
 2. František Rajchman - 2:34 min
 3. Čenda Pecka - 2:34 min
 4. Nela Mocová
 5. Vojtěch Kalný
 6. Jaroslav Paďour
 7. Štěpán Urban
 8. Richard Středa
 9. Lucie Hájková
10. Jakub Vobořil
11. Petr Němeček
12. Tobias Pazdera
13. Václav Syrový
14. Viktor Veselý
15. Maruška Bůžková
16. Šimon Král
17. Laura Šibravová
18. Natálie Krčíková
19. Vaneska Macková
20. Eliška Tyšerová
21. Bára Floriánová
22. Tomáš Vavruška
23. Kryštof Balla
24. Šárka Ledecká
25. Jakub Pazdera

V této kategorii se zúčastnilo celkem 25 dětí, pořadetelé změřili čas pouze medailistům.

Kategorie do 15 let

1. Jiří Simon - 5:07 min
2. Václav Končel - 5:53 min
3. Ondřej Krčík - 8:54 min
4. Tereza Rákosníková
5. Monika Feierfeilová

V této kategorii se zúčastnilo celkem 5 dětí, pořadetelé změřili čas pouze medailistům.

Kategorie ženy

 1. Eliška Auersvaldová - 21:19 min
 2. Stanislava Šindelářová - 23:59 min
 3. Jitka Kalná - 25:01 min
 4. Eliška Valová - 25:59 min
 5. Pavla Hájková - 27:33 min
 6. Anna Rajchmanová - 27:42 min
 7. Marcela Špačková - 28:22 min
 8. Lucie Makalová - 29:01 min
 9. Iveta Dangel - 30:26 min
10. Jana Baláková - 30:43 min
11. Andrea Urbanová - 35:26 min
12. Milena Jiráková - 36:10 min
13. Eva Jiráková - 36:10 min
14. Daniela Kratochvílová - 36:10 min
15. Lucie Staňková - 39:29 min
16. Martina Bucifal - 39:29 min

V této kategorii se zúčastnilo celkem 16 žen.

Kategorie muži do 35 let

 1. Miloš Auersvald - 17:31 min
 2. Miloš Málek - 19:01 min
 3. Luděk Špaček - 19:30 min
 4. Jakub Kavalír - 20:03 min
 5. Jan Smékal - 20:33 min
 6. Filip Moc (ročník narození 2005) - 21:10 min
 7. David Doubrava - 22:28 min
 8. Jindřich Procházka ml. - 22:44 min
 9. Roman Houdek - 23:40 min
10. Libor Vencl - 23:42 min
11. Pavel Sviták - 23:45 min
12. Lukáš Michálek - 23:54 min
13. Jakub Vencl - 23:54 min
14. Sebastian Koděra - 25:33 min
15. Vladimír Jelínek - 25:33 min
16. Jakub Pleva - 25:55 min
17. Lukáš Zelený - 26:59 min
18. Jakub Fidra - 28:00 min
19. Milan Staněk - 29:21 min
20. David Lenk - 30:55 min
21. Matyáš Dostál - 31:25 min

V této kategorii se zúčastnilo celkem 21 mužů.

Kategorie muži nad 35 let

 1. Petr Miláček - 18:44 min
 2. Urban Tichý - 19:36 min
 3. Štěpán Kotrba - 19:46 min
 4. Michal Válek - 20:55 min
 5. Marcel Jordanov - 22:10 min
 6. Petr Prchal - 22:11 min
 7. Radek Novotný - 23:02 min
 8. Petr Franěk - 23:40 min
 9. Robert Koděra - 23:41 min
10. Pavel Kopecký - 24:16 min
11. Jaroslav Valeš - 24:30 min
12. Martin Hochmann - 25:35 min
13. Petr Kosprd - 25:56 min
14. Luboš Hájek - 26:23 min
15. Jaroslav Procházka - 26:36 min
16. Oldřich Cvešpr - 26:53 min
17. Jiří Málek - 27:11 min
18. Pavel Mucha ml. - 29:10 min
19. Slavoj Tyšer - 29:16 min
20. Václav Fedorcanič - 30:27 min
21. Patrik Dangel - 30:43 min
22. Petr Kalvoda - 30:43 min
23. Jindřich Procházka - 32:11 min
24. Ladislav Vosyka - 36:46 min
25. Josef Poleský - 41:46 min

V této kategorii se zúčastnilo celkem 25 mužů.