Následovaly soutěže družstev, složených ze čtyř dívek a čtyř chlapců, kde už na ročníku narození nezáleželo. Mužstvo na prvním místě postoupilo do krajského kola, které se uskuteční v pátek 31. května v Čáslavi.

Jako první se umístilo družstvo ZŠ Sadová, na druhém místě bylo družstvo ZŠ Žehušice, třetí byla ZŠ Čáslav náměstí, čtvrtá ZŠ Vrdy a na pátém místě bylo družstvo ZŠ Žehušice B.

Za ročník narození 2004 se mezi chlapci umístil nejlépe Filip Tuček, ročník 2005 patřil o jediný bod Filipovi Pecharovi, za ročník 2006 byl nejlepší Dominik Šolta, Vítězslav Praus byl nejlepším v ročníku 2007, vítězem mezi ročníky 2008 byl Jan Odvárka, ročník 2009 ovládl Lukáš Teplý.

Za dívky ročníku 2004 byla nejlepší Barbora Fojtíková, za ročník 2005 to byla Adéla Pipková, prvenství v ročníku 2006 získala Šárka Sedláčková, ročník 2007 patřil Kláře Melcrové, 2008 Karolíně Vitákové, a ročník 2009 Elen Krimové.

„Víceboje se zúčastnilo celkem 123 dětí, disciplíny je bavily. Při přecházení u disciplín si musely trochu zvykat, bylo vidět, kdo tomu věnuje přípravu, ale všechny to bavilo. Hezké bylo, když si děti navzájem fandily v rámci družstev, to celý víceboj ještě vylepšilo,“ nechal se slyšet Martin Horský, který měl víceboj na starost.

Letos se koná jubilejní desátý ročník Odznaku všestrannosti, který založili olympijští vítězové v desetiboji Robert Změlík s Romanem Šebrlem. Hlavním cílem je všestranný sportovní rozvoj dětí, ať už sportují pravidelně, ale mohou být zaměřené jednostranně, nebo dětí, které nesportují vůbec. Odznak všestrannosti je již čtvrtým rokem součástí Sazka Olympijského víceboje, společného projektu Sazky a Českého olympijského výboru.