Soča Suchdol - STS Chvojkovice 1:2 (0:2)

Do počátečního oťukávání nejprve mohl promluvit Kubát, ale toho dvakrát výborně vychytal Novotný, ale pak do hry vstoupil bývalý nejlepší střelec ligy Bedřich Franc, který tak umlčel své kritiky a zajistil Traktorce dvougólové vedení, když nejprve prostřelil gólmana Soči a pak pohodlně uklidil Böhmovu přihrávku do prázdné branky. Ve druhém poločase kvalita hry upadla a z futsalového představení obou týmů chvílemi bolely oči. Když už se týmy dostaly do ojedinělé šance, tak zasáhl na jedné straně proti Gembiczkému Peroutka a na druhé straně pomohla Novotnému tyč po Čunderlíkově střele. A několik nadějných přečíslení zhatilo nedorozumění hráčů, jako se to povedlo ve 21. minutě Čunderlíkovi s Kocourkem a hned vzápětí z protiútoku Langrovi s Dvořákem. Trochu vzruchu přinesl až minutu před koncem Trojan, který se prosadil ve skrumáži, ale Traktorka už hubený náskok udržela.

Branky a nahrávky: 25. Trojan - 6. Franc (Čunderlík), 7. Franc (Böhm). Rozhodčí: P. Dolejš, bez karet. Soča Suchdol: M. Novotný - Kuchař, B. Bříza, Langr, P. Bříza, Hebr, Bohuňovský, Trojan, Gembiczký, Dvořák. STS Chvojkovice: Peroutka - Klíma, Kocourek, Böhm, Dostál, Hurt, Čunderlík, Kubát, Franc.

Jump Boys - Teachers 7:3 (5:3)

Smolařem úvodu utkání byl Hylský z JumpBoys, který si srazil po Jelínkově střele míč do vlastní sítě. Ujal se tak s přehledem vedení ve střelecké tabulce vlastních gólů se dvěma zásahy. Jenže pak JumpBoys zabrali a skóre hned otočili. Nejprve po rohu Šourka skóroval A. Schwarz a pak si J. Holík tak dlouho hrál s balonem, až mu ho Šourek sebral a skóroval. V 7. min. sice M. Frejlach zahrál na Čižinského housle, ale přetahovaná zdaleka neskončila – v 10. minutě Vojtíšek prostřelil Sochůrka. Poté Jelínek připravil jasný gól pro Hejduka, ale toho Čižinský zázračně vychytal, ale Teachers se přeci jen vyrovnání dočkali, když se individuálně prosadil T. Šváb. Bláznivý první poločas však zlomili ve svůj prospěch Jump Boys, kteří si góly A. Schwarze a Vojtíška vypracovali dvoubrankový náskok. Po změně stran pohrdl šancí na snížení M. Frejlach, který neproměnil pokutový kop, a když po přihrávce Vojtíška uklidil míč do sítě svým třetím gólem v utkání A. Schwarz, bylo po nadějích „učitelek“. V poslední minutě utkání dokonal dílo a svůj hattrick Vojtíšek a nezůstal tak za svým parťákem v útoku A. Schwarzem pozadu.

Branky a nahrávky: 5. A. Schwarz, 6. Šourek, 10. Vojtíšek, 12. Vojtíšek (A. Schwarz), 13. A Schwarz (Hylský), 17. A. Schwarz (Vojtíšek), 26. Vojtíšek (Šourek) - 4. vlastní Hylský, 7. M. Frejlach, 11. T. Šváb. Rozhodčí: P. Dolejš, bez karet. JumpBoys: Čižinský - Husa, Hylský, Šourek, J. Vrba, A. Schwarz, Vojtíšek. Teachers: Sochůrek - Hejduk, Hvězda, Jelínek, Třískala, T. Šváb, M. Frejlach, J. Holík.

Dřevo Tvrdík - Energit HC 7:2 (3:1)

Energit nastoupil do zápasu hodně oslaben a nastoupil bez možnosti střídání. Na koně dostal Dřevo Tvrdík ale Energit sám, když nejprve potrestal obrovskou chybu při rozehrávce Lagrona Kakáček. Klid Dřevu daly pak dva slepené góly – nejprve využil Herčík Černohlávkovy přihrávky a pak prostřelil náhradního gólmana Energitu Piskače J. Veselý. Se závěrečnou sirénou prvního poločasu sice snížil Lagron, ale rozjeté Dřevo to nemohlo vyvést z rovnováhy. V 17. minutě využil opět Herčík Černohlávkovy příhry a pak skóroval Červinka a i nahrávač večera Černohlávek. Unavený Energit se vzepjal k jediné odpovědi a to krásnou individuální akcí Dastycha, ale konečné slovo měl Dřevo a J. Veselý.

Branky a nahrávky: 5. Kakáček, 10. Herčík (Černohlávek), 11. J. Veselý (Černohlávek), 17. Herčík (Černohlávek), 20. Červinka (Herčík), 22. Černohlávek, 24. J. Veselý (Černohlávek) - 13. Lagron (Jeřábek), 21. Dastych. Rozhodčí: P. Dolejš. ŽK: Kakáček, J. Veselý (oba DT). Dřevo Tvrdík: Flégr - M. Veselý, J. Veselý, Černohlávek, Hačka, Herčík, Kakáček, Červinka. Energit HC: Piskač - Mukařovský, Jeřábek, Dastych, Lagron.

Kantor&Spol. - Green Bar 1:5 (0:2)

Cestu Green Baru za 7. výhrou v řadě zahájil kdo jiný než Petr Váňa, když si v 7. Minutě sám vybojoval balon a přesně zakončil. Pak se ke slovu dostal netradiční střelec M. Šrámek a dvěma góly dodal lídrovi jistotu. Kantor&Spol. sice zažehli jiskřičku naděje, když pěkně zakombinoval Vrba s P. Kantorem, ale rychle ji sfoukl dvěma góly Petr Váňa, který zkompletoval hattrick a to již v 3. utkání v řadě a jasně tak ukázal, kdo je hlavním tahounem Green Baru.

Branky a nahrávky: 7. Petr Váňa, 10. M. Šrámek, 15. M. Šrámek (O. Votava), 22. Petr Váňa (O. Votava), 24. Petr Váňa (M. Král) - 17. M. Vrba (Kantor). Rozhodčí: P. Dolejš, bez karet. Kantor&Spol.: M. Moc - Kantor, Brožek, M. Vrba, Říha, Mandík, R. Poul. Green Bar: Korejtko - Veselý, O. Votava, M. Votava, Petr Váňa, M. Král, M. Šrámek.

6. Soča Suchdol 6 0 1 5 10:23 1
Sestava kola: Milan Novotný (Soča) – Petr Váňa (Green Bar), Bedřich Franc (STS) – Milan Černohlávek (Dřevo Tvrdík), Antonín Schwarz (Jump Boys).

9. hrací den – 9. prosince 2010: Jump Boys – NC Palma (19:30), Kantor&Spol. – Soča Suchdol (20:00), Teachers – Freaks (20:30), Green Bar – Dřevo Tvrdík (21:00), Restaurace Na Valech – STS Chvojkovice (21:30).