V sobotním utkání nastoupili domácí bez Říhovského, pouze s jedním dlouhým Kocourkem a proti benešovskému béčku byli spíše v pozici outsidera, když tým Benešova neutrpěl ještě ani jednu prohru. Domácí sice brzy vedli a do půlky první čtvrtiny si stále udržovali zhruba pětitibodové vedení.

Jenže pak se přestalo dařit a Benešov dlouhou bodovou sérií převzal otěže zápasu. Ty pevně držel i druhou čtvrtinu, ale ve třetí se Sokol nadechl k náporu. Ústřední postavou byl nestárnoucí veterán Julius Aufrecht, který dvěma trojkami a několika nájezdy dostal Sokol na dostřel od Benešova. Ten ale ukázal zkušenosti z loňské účasti v ligové soutěži a vítězství si uhlídal. Přesto Sokol předvedl bojovný a sympatický výkon.

Proti Almě Benešov, jakémusi benešovskému céčku, byl Sokol jasným favoritem a ihned od úvodního hvizdu předváděl spanilou jízdu a body stříleli všichni hráči. V sestavě byl už Říhovský a ten zářil hlavně v první čtvrtině, když zaznamenal 10 bodů. Rozdíl ve skóre stále narůstal, Sokol zaspal pouze třetí čtvrtinu, ale ta poslední už se dohrávala v exhibičním tempu, kdy jen Kocourek zaznamenal několik smečí. Sokol má tak po 4. kole rovnoměrný počet výher i proher, tedy 4:4.

Příští zápasy hraje na palubovce Peček a Českého Brodu.

Kutná Hora - Benešov B 71:79 (12:23, 30:38, 51:57)

Body Kutné Hory: Kocourek 21, Aufrecht 14, Málek 12, Vavák 10, Beneš 8, S. Levý 6. Body Benešova B: Kratochvíl 16, Novák 12, Votava 11. Trojky: 3 (Aufrecht 2, Beneš 1) - 3. Fauly: 22/24. TH: 21/14 - 23/14. Rozhodčí: Nesvadba, Šupej.

Kutná Hora - Alma Benešov 93:58 (20:8, 42:20, 62:38)

Body Kutné Hory: Říhovský 29, Kocourek 18, Málek 16, Vavák, Beneš 7, Prušinovský 7, St. Levý 6, Aufrecht 3. Body Almy Benešov: Koudela 14, Kurfuerst 13, Burian 11. Trojky: 6 (Říhovský 2, Beneš, Vavák, Aufrecht a Málek) - 2. Fauly: 17/15. TH: 10/5 - 15/12. Rozhodčí: Nesvadba, Šupej.