V Úmoníně se sešlo kolem šedesáti reprezentantů jak z „civilního“ sektoru, tak i z řad policistů. Svá družstva nominovaly například Městský úřad Kutná Hora nebo vojenský útvar Čáslav – Chotusice.

Na sportovní výkony v závěru jejich utkání dohlížela sama vedoucí Územního odboru Policie ČR Kutná Hora Blanka Matějů. Ti nejlepší pak vystoupili na stupně vítězů a z rukou vedoucí převzali poháry, diplomy a další ceny.

„Ve fotbale se na prvním místě umístilo družstvo policistů z Čáslavi, druhé místo patřilo družstvu policistů Operačního střediska Praha a na třetím místě stanulo družstvo kutnohorských dopravních policistů,“ vyjmenovala mluvčí kutnohorské policie Vendulka Marečková.

Přidala i volejbalové výsledky: „Z první příčky ve volejbalu zcela zaslouženě shlíželo družstvo vojáků z Chotusic, na druhém místě stanuli hráči Služby kriminální policie a vyšetřování Kutná Hora a úspěchem v podobě třetího místa se mohli pochlubit policisté ze Zbraslavic.“

Jako každý rok i v tento letošní byla možnost cyklistické vyjížďky v okolí obce Úmonín. Každý účastník této vyjížďky obdržel pamětní list.