Vítězné družstvo prošlo celým turnajem bez jediné prohry, ale největší problémy měl pozdější vítěz ve vyřazovací části, kdy čtvrtfinálové a semifinálové zápasy musel rozhodoval až třetí set. Druhým finalistem bylo krajské družstvo z Vavřince, které ale finálový zápas nezvládlo a vcelku hladce prohrálo. Třetí místo si po souboji z Čáslavi vybojovala favorizovaná domácí trojice. Samotný systém přeboru nejdříve nabídl čtyři základní skupiny, ze kterých postoupila do vyřazovací části nejlepší dvě družstva.

Základní skupina A: Církvice A - Kutná Hora 2:0 /10:4, 10:8/ - Velké Chvalovice 2:1 /4:10, 10:8, 10:7/, - Chabeřice B 2:0 /10:6, 10:5/, - Krakovany 2:0 /10:3, 10:9/, Kutná Hora - Velké Chvalovice 2:1 /10:6, 6:10, 10:7/, - Chabeřice B 2:1 /9:10, 10:8, 10:8/ - Krakovany 2:0 /10:5, 10:7/, Velké Chvalovice - Chabeřice B 2:0 /10:4, 10:8/, - Krakovany 1:2 /8:10, 10:6, 7:10/, Chabeřice B - Krakovany 2:1 /10:7, 7:10, 10:9/.

Pořadí ve skupině A:

1. Církvice A 8 bodů 8:1
2. Kutná Hora 6 bodů 6:4
3. Velké Chvalovice 2 body 5:6
4. Chabeřice B 2 body 3:7
5. Krakovany/Radovesnice II 2 body 3:7

Základní skupina B: Čáslav A - Kostelec 2:0 /10:9, 10:8/, - Církvice C 2:0 /10:3, 10:6/, - Církvice B 2:0 /10:2, 10:6/, - Vrdy A 2:0 /10:9, 10:9/, Kostelec - Církvice C 2:0 /10:7, 10:8/, - Církvice B 2:0 /10:6, 10:9/, - Vrdy A 2:1 /5:10, 10:5, 7:10/, Církvice C - Církvice B 2:1 /9:10, 10:7, 10:9/, - Vrdy A 2:0 /10:8, 10:6/, Církvice B - Vrdy A 2:1 /10:7, 7:10, 10:7/.

Pořadí ve skupině B:

1. Čáslav A 8 bodů 8:0
2. Kostelec n. Č. l. 6 bodů 6:3
3. Církvice C 4 body 4:5
4. Církvice B 2 body 3:7
5. Vrdy A 0 bodů 2:8

Základní skupina C: Vrdy C - Český Brod 2:0 /10:5, 10:6/, - Vavřinec A 2:0 /10:6, 10:7/, - Vrdy B 2:0 /10:3, 10:6/, Český Brod - Vavřinec A 2:0 /10:8, 10:8/, - Vrdy B 2:0 /10:6, 10:9/, Vavřinec A - Vrdy B 2:0 /10:7, 10:7/.

Pořadí ve skupině C:

1. Vrdy C 6 bodů 6:0
2. Český Brod 4 body 4:2
3. Vavřinec A 2 body 2:4
4. Vrdy B 0 bodů 0:6

Základní skupina D: Vavřinec B - Zruč n. S 2:0 /10:6, 10:5/, - Chabeřice A 2:0 /10:4, 10:6/, - Čáslav B 2:0 /10:6, 10:3/, Zruč n. S - Chabeřice A 2:0 /10:6, 10:9/, - Čáslav B 2:0 /10:2, 10:9/, Chabeřice A - Čáslav B 2:1 /10:4, 7:10, 10:7/.

Pořadí ve skupině D:

1. Vavřinec B 6 bodů 6:0
2. Zruč n. S. 4 body 4:2
3. Chabeřice A 2 body 2:5
4. Čáslav B 0 bodů 1:6

Čtvrtfinále: Církvice A - Zruč n. S. 2:1 /4:10, 10:9, 10:8/, Čáslav A - Český Brod 2:0 /10:4, 10:7/, Vrdy C - Kostelec n. Č. l. 2:0 /10:7, 10:8/, Vavřinec B - Kutná Hora 2:1 /7:10, 10:9, 10:4/.

Semifinále: Církvice A - Čáslav A 2:1 /10:9, 8:10, 10:7/, Vrdy C - Vavřinec B 2:0 /9:10, 9:10/.

O 3. místo: Vrdy C - Čáslav A 2:0 /10:6, 10:5/.

Finále: Církvice A - Vavřinec B 2:0 /10:6, 10:5/.

Celkové pořadí:

1. TJ Církvice A /Frank, Flaks, Buřvalová/
2. SK Vavřinec B /Bálek, Konvalinka, T. Rezner/
3. TJ Slavoj Vrdy C /M. Havránek, Vavřina, J. Havránek/
4. TJ Sokol Čáslav A /Kristín, Rackovský, Koutný/
5. TJ Jiskra Zruč n. S. /Doubrava, Rebhán, Kotek, Zb. Král/
6. NK Sparta Kutná Hora /Němec, Kubek, Syrový/
7. Nohejbal Kostelec n. Č. l. /Karel, Bílek, Kratochvíl/
8. TJ Slavoj Český Brod /Vokáč, Hahn, Líbal/
9. NK Velké Chvalovice /Mikovec, Janeba, M. Ondra, Drška/
10. SK Vavřinec A /J. Rezner, Sklenár, Vach/
11. TJ Církvice C /J. Laczko, Radil, J. Holý/
12. Chabeřice Star A /J. Janda st., M. Závorka ml., Jelínek/
13. Chabeřice Star B /Pössnicker, Jeništa, Šťastný/
14. TJ Církvice B /R. Laczko, Kutílek, Faltys/
15. TJ Sokol Čáslav B /J. Hykel st., Klimeš, Havel/
16. TJ Slavoj Vrdy B /Bělský, Kožený, J. Šindelář/
17. TJ Slavoj Vrdy A /J. Král ml., Fofoňka, Stiburek/
18. NK Krakovany/ Radovesnice II /T. Fritscher, Sandholz, V. Sodoma/

Zdroj: Peter Rackovský