Kantor&Spol. – Teachers (19.30)

Hrací den otevře utkání z modré skupiny. Pátý Kantor dělí od čtvrtých Teachers pouze bod. Oba týmy pak mají na dostřel na třetím postupovém místě tým Dřevo Tvrdík. Náboj zápasu je tak jasně daný. Oba týmy navíc v minulém kole potrápily favority. Kantor remizoval s druhou Restaurací Na Valech, když patnáct vteřin před koncem vyrovnal na konečných 4:4 Blažek. Teachers potrápili prozatím vedoucí tým soutěže Jump Boys. V mohutném finiši ale kýženou třetí branku nepřidali a prohráli 2:3. Mrzet je musí hlavně neproměněná penalta M. Frejlacha.

Dřevo Tvrdík – Jump Boys (20.00)

I druhé utkání nahlédne do osudu modré skupiny. Jump Boys je jasným postupujícím do play off, ale nevzdává se naděje na prezidentovu trofej, kterou získá v případě všech dalších vyhraných zápasů a při lepším skóre, než má Green Bar. Dřevo Tvrdík minulé kolo nehrálo, a tak má na pronásledovatele zápas k dobru, který by jistě chtělo proměnit v tříbodové navýšení hubeného náskoku. V případě porážky si Dřevo Tvrdík zkomplikuje cestu za přímým postupem do finálové osmičky.

Restaurace Na Valech – NC Palma (20.30)

Třetí utkání modré skupiny přináší pro oba týmy opačnou motivaci. I přes zaváhání v minulém kole (s Kantorem 4:4) si Restaurace Na Valech pořád myslí na prezidentovu trofej. Navíc se jí vrací ze soustředění na Kubě Jan Ďoubal, tak uvidíme, co se pod taktovkou tamního diktátora naučil. Palma musí také minimálně bodovat, aby se v posledních čtyřech kolech odpoutala od posledních dvou míst v soutěži a nahlédla do předkola play off. Na Soču ztrácí tři body. Palma si navíc po výhře nad Jump Boys dokázala, že nic není nemožné.

Green Bar – Freaks (21.00)

Ve čtvrtém utkání 17. kola se diváci dočkají zápasu žluté skupiny. Favoritem je Green Bar, který ale v posledních kolech sbírá jednu ztrátu za druhou. Naposledy srovnal až pět vteřin před koncem na konečných 2:2 s Chvojkovicemi. Pokud chce ale získat prezidentovu trofej, musí Freaks porazit. Ti však nabírají formu, když v posledním zápase rozprášili Soču 8:1. Pokud Freaks vyhrají, s největší pravděpodobností si tak zajistí přímý postup do play off.

Jump Boys – Kantor&Spol. (21.30)

Poslední utkání je předehrávkou 18. kola, jelikož se střetnou většinou příznivci Sparty (Jump Boys) a Liverpoolu (Kantor&Spol.), kteří si nechtějí nechat ujít vzájemný duel Evropské ligy. Oba budou mít v nohách jednou utkání a podle toho, jak dopadnou jejich první zápasy, se rozhodne, kdo bude tahat za delší provaz.