Základní část CD*FL 2013/2014

1. hrací den, čtvrtek 31. října 2013
19.30 h.: Kantor&Spol. – Freaks
20.10 h.: Green Bar – Soča Suchdol
20.45 h.: Restaurace Na Valech – Rolling Team
21.20 h.: Fitness Centrum – NPC

2. hrací den, čtvrtek 7. listopadu 2013
19.30 h.: Dřevo Tvrdík – Restaurace Na Valech
20.10 h.: Jump Boys – Kantor&Spol.
20.45 h.: STS Chvojkovice – VS35,-
21.20 h.: Eso Team – Rolling Team

3. hrací den, čtvrtek 14. listopadu 2013
19.30 h.: VS35,- - Jump Boys
20.10 h.: Dřevo Tvrdík – Soča Suchdol
20.45 h.: Green Bar - Freaks
21.20 h.: Fitness Centrum – STS Chvojkovice

4. hrací den, čtvrtek 21. listopadu 2013
19.30 h.: VS35,- - NPC
20.10 h.: Eso Team – Fitness Centrum
20.45 h.: Kantor&Spol. – STS Chvojkovice
21.20 h.: Green Bar – Rolling Team

5. hrací den, čtvrtek 28. listopadu 2013
19.30 h.: Rolling Team – Fitness Centrum
20.10 h.: Restaurace Na Valech – Soča Suchdol
20.45 h.: STS Chvojkovice - NPC
21.20 h.: Dřevo Tvrdík – Freaks

6. hrací den, čtvrtek 5. prosince 2013
19.30 h.: Kantor&Spol. - NPC
20.10 h.: Jump Boys – Dřevo Tvrdík
20.45 h.: Freaks – Restaurace Na Valech
21.20 h.: Eso Team – VS35,-

7. hrací den, čtvrtek 12. prosince 2013
19.30 h.: VS35,- - Rolling Team
20.10 h.: Soča Suchdol – Jump Boys
20.45 h.: Dřevo Tvrdík – STS Chvojkovice
21.20 h.: Green Bar – NPC

8. hrací den, čtvrtek 19. prosince 2013
19.30 h.: Eso Team – Kantor&Spol.
20.10 h.: Restaurace Na Valech – Jump Boys
20.45 h.: Soča Suchdol - Freaks
21.20 h.: Fitness Centrum – Green Bar

9. hrací den, neděle 22. prosince 2013
15.30 h.: Fitness Centrum – VS35,-
16.05 h.: Rolling Team – Kantor&Spol.
16.40 h.: Eso Team – Green Bar
17.15 h.: NPC – Dřevo Tvrdík
17.50 h.: Soča Suchdol – STS Chvojkovice
18.25 h.: Freaks – Jump Boys

10. hrací den, čtvrtek 2. ledna 2014
19.30 h.: STS Chvojkovice - Freaks
20.10 h.: Jump Boys – Fitness Centrum
20.45 h.: Dřevo Tvrdík – Eso Team
21.20 h.: Rolling Team – NPC

11. hrací den, čtvrtek 9. ledna 2014
19.30 h.: VS35,- - Kantor&Spol.
20.10 h.: Restaurace Na Valech - NPC
20.45 h.: Green Bar – Jump Boys
21.20 h.: Soča Suchdol – Eso Team

12. hrací den, čtvrtek 16. ledna 2014
19.30 h.: Kantor&Spol. – Fitness Centrum
20.10 h.: Eso Team – Restaurace Na Valech
20.45 h.: Rolling Team – Dřevo Tvrdík
21.20 h.: Jump Boys – STS Chvojkovice

13. hrací den, neděle 19. ledna 2014
17.00 h.: Eso Team - NPC
17.35 h.: Rolling Team – STS Chvojkovice
18.10 h.: Kantor&Spol. – Soča Suchdol
18.45 h.: Green Bar – Restaurace Na Valech

14. hrací den, čtvrtek 23. ledna 2014
19.30 h.: Green Bar – VS35,-
20.10 h.: Dřevo Tvrdík – Fitness Centrum
20.45 h.: STS Chvojkovice – Restaurace Na Valech
21.20 h.: Freaks – NPC

15. hrací den, čtvrtek 30. ledna 2014
19.30 h.: NPC – Jump Boys
20.10 h.: ESO Team - Freaks
20.45 h.: Fitness Centrum – Restaurace Na Valech
21.20 h.: Rolling Team – Soča Suchdol

16. hrací den, čtvrtek 6. února 2014
19.30 h.: VS35,- - Dřevo Tvrdík
20.10 h.: Kantor&Spol. – Green Bar
20.45 h.: Freaks – Rolling Team
21.20 h.: Jump Boys – Eso Team

17. hrací den, čtvrtek 13. února 2014
19.30 h.: Soča Suchdol – Fitness Centrum
20.10 h.: Restaurace Na Valech – VS35,-
20.45 h.: STS Chvojkovice – Green Bar
21.20 h.: Dřevo Tvrdík – Kantor&Spol.

18. hrací den, čtvrtek 20. února 2014
19.30 h.: NPC – Soča Suchdol
20.10 h.: Rolling Team – Jump Boys
20.45 h.: Freaks – VS35,-
21.20 h.: Eso Team – STS Chvojkovice

19. hrací den, čtvrtek 27. února 2014
19.30 h.: Kantor&Spol. – Restaurace Na Valech
20.10 h.: VS35,- - Soča Suchdol
20.45 h.: Green Bar – Dřevo Tvrdík
21.20 h.: Fitness Centrum - Freaks