Rolling Team – Energit HC 6:0 (3:0)

Od začátku zápas bylo patrné, že Rolling Team nechtěl znovu dopustit čtvrteční blamáž. Hrál opatrně odzadu. Skóre 0:0 prolomil v 8. minutě Jícha, po nahrávce T. Švába. Ten mu nakonec přihrál na všechny tři branky a sám Šváb dvě branky dal. Byl tak ústřední postavou svého týmu, který porazil bojovný Energit 6:0.

Rolling Team se tak v semifinále utká s loňským vicemistrem Jump Boys.

Branky a nahrávky: 8. Jícha (T. Šváb), 14. Jícha (T. Šváb), 15. Wolf (Skokan), 18. T. Šváb (Jícha), 22. T. Šváb, 27. Jícha (T. Šváb). Rozhodčí: Radek Pařez, bez karet. Rolling Team: Stoupa – Jícha, Wolf, T. Šváb, Skokan, Černohlávek, T. Kozel. Energit HC: Kratochvíl – Kalfiřt, R. Vokoun, L. Vokoun, Šimůnek, Mukařovský, Jeřábek, Zajíc, Lagron. Stav série: 2:1, postupuje Rolling Team.

Semifinálové zápasy čtvrtek 15. března (hala Bios)

19.30 hod.: Rolling Team – Jump Boys
20.20 hod.: Kantor&Spol. – STS Chvojkovice

Semifinálové zápasy se hrají 2x20 minut, poslední dvě minuty v utkání se zastavují. Za nerozhodného stavu se hraje 10-ti minutové prodloužení, dále 3 penalty na každé straně až do rozhdonutí. „Desítka“ se kopa za 6. a každý další akumulovaný faul v poločase.