Green Bar – STS Chvojkovice (19.30)

Hráči Green Baru se mohou v případě vítězství vrátit do čela ligy, jelikož Jump Boys v minulém kole prohráli s Palmou. Po dvou nepřesvědčivých výsledcích měl Green Bar minule volno. S Chvojkovicemi je však nečeká nic lehkého, jelikož před nadstavbovou částí s nimi remizovali 1:1. Navíc se jedná o reprízu loňského finále. Chvojkovicím jde o první trojku ve skupině. Po dobrých výsledcích se vyhoupli na druhé místo, jenže minulý týden překvapivě prohráli se Sočou 1:3. Body tak potřebují oba týmy.

Restaurace Na Valech – Kantor&Spol. (20.00)

Restaurace Na Valech se dotáhla minulý týden na čelo své skupiny, ale oproti Jump Boys mají horší vzájemný zápas i skóre. S Kantorem si však nic jiného než výhru nepřipouští. Jenže Kantor&Spol. srdnatě bojuje o první trojku ve skupině zaručující přímý postu do play off. Na třetí Dřevo Tvrdík ztrácí čtyři body. Právě s tímto soupeřem „kantorovci“ minulé kolo prohráli 1:3.

Freaks – Soča Suchdol (20.30)

Soča Suchdol předvedla v minulých dvou kolech parádní jízdu a dvakrát vyhrála. Těmito výsledky si dokonce vybojovala možnost postoupit přímo do play off. Právě na třetí Freaks jim chybí „pouze“ pět bodů. Freaks se v minulém kole navíc nesešli, hráli pouze se třemi hráči v poli a byli odměněni debaklem 0:8 od VS35,-. Pokud k tomu budou takto přistupovat i nadále, bude mít Soča snadnou cestu ke třem bodům. Střelec Soči Gembiczký navíc může napodobit Vojtíška (Jump Boys) a Váňu (Green Bar). V případě vstřelení třech branek dosáhne třetího hattricku v řadě!

VS35,- - Energit HC (21.00)

Poplach vyhlásil Energit HC, jelikož v nadstavbové části má poslední možnost odpoutat se od posledního místa ve skupině a podívat se do předkola play off. Soupeři ve skupině mu však nenahrávají – vyhrává VS35,- i Soča. Právě VS35,- v minulém kole rozprášila oslabený tým Freaks 8:0, ale EHC se čtyřbodového manka neleká. „Jsme připraveni poprat se o play off. Věřím, že to zvládneme,“ řekl před zápasem brankář Energitu Radek Vokoun.

Teachers – Jump Boys (21.30)

Poslední zápas přinese znovu atraktivní souboj. Jump Boys po zaváhání v minulém kole se chtějí vrátit znovu do výherních kolejí. Navíc už budou s brankářem Davidem Čižinským, který ale ještě předtím musí absolvovat přátelské utkání za Kolín proti Kutné Hoře. Teachers se prezentují dobrou hrou, ale málo produktivní. V minulém kole se navíc nesešli a prohráli tak s Restaurací Na Valech. Jenže s blížícím se play off do toho všechny týmy dávají vše a Teachers mají v případě výhry možnost posunout se na třetí pozici ve skupině.