Sparta zvítězila v nedělním utkání zaslouženě 27:17. Slušně zahrála v obraně, za kterou spolehlivě zachytal Červenka, v útoku se však někteří hráči dost střelecky natrápili. Alespoň dvanáct zazděných tutovek, ke kterým nutno přičíst také dvanáct ztrát míčů. Ale i tak to na pohodové vítězství bohatě stačilo. Střelecky se nejvíce prosazoval Thieme, Polívka , Šimůnek a Hasala.

Tým hostí výrazně držel brankář Tomáš Červenka, který si připsal celkem 20 zákroků, střelecky se nejvíce prosazoval Chytka s Novákem.

„S předvedenou hrou jsem celkem spokojen. Obrana fungovala velmi dobře, soupeře jsme do střeleckých příležitostí příliš nepouštěli. Přechod o útoku byl též velmi solidní a realizovali jsme opravdu velké množství rychlých brejků. Co nás ale trápilo, bylo proměňování vyložených příležitostí. Odhadem jsme zahodili tak patnáct vyložených příležitostí. Proti tomuto soupeři nás to mrzet nemuselo, ale je to přesto alarmující. Dále jsem nespokojen s nedisciplinovaností některých hráčů, několikrát jsme se nechali zbytečně vyloučit. Celkově jsme podali pouze průměrný výkon a věřím, že v příštích zápasech ho zlepšíme," řekl k zápasu trenér Kutné Hory Vít Šnajdr.

Kutná Hora – Sokol Vršovice B 27:17 (12:8)Sestava a branky KH: Červenka – Thieme 7, Polívka 5, Šimůnek 5, Hasala 4, Brož 2, Petránek 2, Hovorka 1, M. Veselý 1 a Veselý Š. Trenér Vít Šnajdr.

Petr Vobořil