První šanci měli kutnohorští futsalisté, ale domácí brankář neměl s pomalou střelou výrazné problémy. Domácí zahrozili dvakrát po sobě, ale ani z jedné šance branka nepadla. První branka přišla o chvíli později, domácí zahrávali přímý kop, který po rozehrávce nakrátko zakončoval kolínský útočník do odkryté brány. Hned po rozehrávce přišlo vyrovnání, když si domácí brankář nepohlídal míč a dal tak hostům možnost dorážky, a ti ji využili.

Následovaly tři příležitosti hostů, ale zastavil je buď obránce, brankář, nebo nepřesnost kutnohorských hráčů. Přesně mířil až Mukařovský, který vyslal přízemní ránu k tyči a získal tak vedení pro N. P. C., to však nemuselo trvat dlouho, protože domácí hráč o chvíli později bodlem trefil břevno.

V následujících minutách čelili hosté několika šancím SKP, nejprve vyrazil střelu brankář Vokoun, který vzápětí musel vytáhnout další zákrok. Na střelu z blízkosti tří metrů však nestačil a domácí tak vyrovnali na 2:2. Hosté chtěli okamžitě reagovat, ale střela šla vedle brány a Piskač pálil vysoko nad. Také domácí se snažili vstřelit branku, ale po hezké kombinaci následovala nepřesná střela.

Dát branku se Kolínským povedlo o chvíli později, když byl domácí útočník sám před bránou, Vokoun sice stihl míč zpomalit, ten se ale nakonec do brány dokutálel. Následující bodlo hostů vyrovnání nepřineslo, naopak domácí nastřelili břevno a další šance přišla po Piskačově ztrátě, tu ale zneškodnil kutnohorský brankář. Ten se pak srazil se spoluhráčem a nějaký čas nebyl schopen hrát, nakonec ale zápas dohrál.

Další šanci domácích měl Kudláček, ale hlavou mířil hodně daleko od brány, jeho následující šanci vychytal Vokoun. Po delší době o sobě dal vědět Mukařovský, jeho střela byla ale zblokovaná na rohový kop. Na druhé straně mohli futsalisté SKP navýšit své vedení, ale míč zastavil kousek před brankovou čárou jeden z kutnohorských obránců a další šance se zastavila u brankáře.

Krátce před koncem prvního poločasu měli šanci domácí, to Vokoun vyrazil na břevno, od kterého se míč odrazil na brankovou čáru, kde ho Vokoun odpálil na roh. První poločas tak skončil vedením 3:2 pro SKP Kolín B.

Druhý poločas začal vyrovnáním Piskač, když přeloboval brankáře Pluhaře, Piskač pak dal také další branku, když vyslal tvrdou ránu do kolínské brány. Naopak Kolínští svou šanci nevyužili ani z vápna, ani z přímého kopu, který šel vysoko nad bránu. Na druhé straně přišla další branka, když si Pluhař neporadil s hráčem soupeře a pustil tak míč za svá záda.

O chvíli později zaznamenal hattrick Piskač, který pozemní střelou překonal Pluhaře, ten si pak spravil chuť, když se podílel na brance svého týmu. Poslední branka kutnohorských hráčů padla z dobře provedeného protiútoku, hosté ještě kontrovali snížením střelou bodlem a břevnem, ale tři body nakonec putovaly do kutné Hory.

SKP Kolín B – N. P. C. Kutná Hora B 5:7

Branky: Velčovský 3, Teplý, Soukup – Piskač 3, D. Šibrava, Mukařovský, Dražan, Jeřábek.

SKP Kolín B: Pluhař – Soukup, Pangrác, Kudláček, Chvalovský, Vyhnánek, Teplý, Velčovský.

N. P. C. Kutná Hora B: Vokoun – Zajíc, Dražan, Franc, Jeřábek, Mukařovský, Piskač, D. Šibrava, M. Šibrava.