N. P. C. Kutná Hora – Green Bar 1:3 (1:0)

Sestava kola.Futsalisté N. P. C. Kutná Hora podruhé v řadě prohráli, byť po prvním poločase nad Green Barem vedli 1:0 po trefě Záhrobského. Jenže ve druhé půli se vše změnilo. Nejprve si hráči N. P. C. dali smolnou vlastní branku a bylo vyrovnáno na 1:1. O minutu později rozvlnil síť Cinkovy brány Čmakal a Green Bar vedl 2:1. Poslední slovo si vzal ve 22. minutě M. Frejlach, který stanovil konečné skóre – 1:3. Green Bar se tak i po třetím hracím dni drží na čele tabulky se dvěma výhrami a jednou remízou.

Branky a nahrávky: 14. Záhrobský – 18. vlastní, 19. Čmakal (M. Frejlach), 22. M. Frejlach. Rozhodčí: Mucha – Onderka. Bez karet.
N. P. C. KH: Z. Cink – Havlíček, Jeřábek, Pašiak, L. Vokoun, Záhrobský, F. Kalfiřt, Mukařovský, Král, Lagron.
Green Bar: T. Výborný – Čmakal, Špičák, M. Frejlach, Brudný, J. Veselý.

Kantor&Spol. – Dřevo Tvrdík 3:1 (1:0)

Dřevo Tvrdík stále čeká na bodový zisk v letošní sezóně. Kantor se dostal do vedení již ve 3. minutě, kdy se gólově prosadil Bouma. Do přestávky už žádná branka nepadla. Ve 22. minutě tvrdíkovci srovnali krok. Na 1:1 vyrovnal T. Pospíšil po přihrávce svého bratra Bohumila. Rozuzlení přišlo tři minuty před koncem. M. Výborný nejprve vrátil Kantoru vedení 2:1 po asistenci M. Růžičky, aby následně mohl přidat třetí gól sám Michal Růžička. Kantor zvítězil 3:1 a se čtyřmi body je čtvrtý.

Branky a nahrávky: 3. Bouma (M. Růžička), 29. M. Výborný (M. Růžička), 31. M. Růžička (Fuksa) – 22. T. Pospíšil (B. Pospíšil). Rozhodčí: Mucha – Onderka. ŽK: 16. M. Moc (K).
Kantor: M. Moc – Blažek, M. Růžička, Kudláček, Bouma, Fuksa, Klečák, Zeman, M. Výborný.
Dřevo Tvrdík: Březina – M. Veselý, J. Veselý, B. Pospíšil, T. Pospíšil, Herčík, Radil, Hlava, Z. Volenec.

Jump Boys – Fitness Centrum KH 5:3 (2:1)

Program.Jump Boys měli v minulém kole a rozhodně chtěli navázat na povedený zápas z 1. kola. V 9. minutě otevřel skóre Husa po přiklepnutí od Schwarze a mistrovský tým vedl 1:0. Ve 12. minutě se pak po samostatné akci prosadil Schwarz. Fitness zabojovalo a v další minutě snížilo na rozdíl jedné branky, kdy se trefil ligový hráč Vojtěch Novotný – 2:1.

Krátce po přestávce dokonce hráči Fitness vyrovnali zásluhou Antoše, ale poslední část hry patřila růžovo-černým. Ve 27. minutě vrátil Jump Boys vedení svým druhým gólem v zápase Schwarz. Dvě minuty poté se Fitness dopustilo pátého faulu a nařízenou penaltu proměnil s přehledem Vojtíšek – 4:2. V poslední minutě pak Antonín Schwarz zkompletoval hattrick a na výhře Jump Boys nic nezměnila ani poslední branka zápasu, kdy Dejmal překonal Čižinského – 5:3.
Fitness Centrum je se třemi body šesté, Jump Boys jsou nadále jako jediný tým v soutěži stoprocentní.

Branky a nahrávky: 9. Husa (Schwarz), 12. Schwarz, 27. Schwarz (Vojtíšek), 29. Vojtíšek (pk), 32. Schwarz (Šourek) – 13. V. Novotný (Antoš), 20. Antoš (V. Novotný), 32. Dejmal (Antoš). Rozhodčí: Mucha – Onderka. Bez karet.
Jump Boys: Čižinský – Husa, Zelený, Novotný – Schwarz, Vojtíšek, Šourek.
Fitness Centrum: L. Novotný – Dejmal, Semínko, Martinek, Antoš, V. Novotný, Žaloudek, Valdman.

Rolling Team – STS Chvojkovice 2:3 (1:1)

Rolling Team se nadále trápí a prohrál i třetí zápas v řadě. Chvojkovice poslal do vedení ve 4. minutě Kocourek, ale T. Kozel dokázal v 9. minutě odpovědět a vyrovnat na poločasových 1:1. Tři minuty po přestávce se Chvojkovičtí dostali opět do vedení, když se z gólu radoval Jirásek. Šest minut před koncem už futsalisté STS vedli o dvě branky. To si dal Rolling vlastní gól. Dvě minuty před koncem ještě vykřesal naději pro vicemistra Auer, ale výsledek 2:3 vydržel až do konečného hvizdu.

Rolling je tedy stále na posledním místě tabulky. Chvojkovice podruhé v řadě vyhrály a jsou třetí.

Branky a nahrávky: 9. T. Kozel (Auer), 30. Auer (T. Kozel) – 4. Kocourek (Franc), 19. Jirásek (Böhm), 26. vlastní. Rozhodčí: Mucha – Onderka. ŽK: 24. Kocourek (STS).
Rolling Team: Špinka – T. Kozel, T. Šváb, Skokan, Auer, M. Rejthárek.
Chvojkovice: Peroutka – Franc, Čunderlík, Kocourek, Jirásek, Böhm, Klíma.

Tabulka

Tabulka.