„Třetí zapas série a náš druhy před domácím publikem chceme využit k plusové výhře, abychom jeli do Brna za stavu dva-jedna pro nás," zdůraznil před pátečním duelem trenér Benaga Beni Simitči a pokračoval: „Hráči jsou zdravotně v pořádku, natěšení a odhodlání nechat na hřišti vše. Po prvním zápase, kdy jsme doma dostali osm gólů, jsme si řekli dost. Tohle se nám už nemůže stát. Musím pochválit kluky, že v Brně bránili perfektně a pustili soupeře ke skórování jen jednou ze šestimetrového přímého kopu a podruhé při power play."

Fanoušci se podle domácího kouče mají opět na co těšit: „Věřím mým hráčům, že utkání zvládnou a že vyhrajeme. Hlavně ať přijdou diváci fandit a my se jim odvděčíme super výkonem a góly."

Podle prezidenta brněnského Tanga Jiřího Štěrby začíná celá série od nuly: „Beru to tak, že čtvrtfinálová série začíná znovu, tentokrát na dva zápasy. První zápasy se nulují a jsou zapomenuty. Série se po dvou zápasech nikam neposunula."

Tango si prý druhý duel prohrálo samo. „Netroufám si říci, kdo je na tom aktuálně lépe. Benago prohrálo doma a vyhrálo u nás. Jsem přesvědčený, že jsme se v pátek doma porazili sami. Dostali jsme tři góly do prázdné brány. Náš trenér asi trochu zápas prokaučoval, protože v okamžiku, kdy jsme se vrátili do zápasu, pokračoval v power play. Podle toho také výsledek dopadl," připomněl Štěrba.

S Tangem přijede do středních Čech i Čeněk Cenek. „Do Zruče jedeme kompletní i s Cenkem, který v posledním ligovém utkání ve Zruči dal dvě branky," řekl Štěrba a dodal: „Jedeme podat dobrý výkon a zopakovat úspěch z prvního utkání. V tuto chvíli vidím sérii padesát na padesát. Budou rozhodovat maličkosti a uvidíme, kdo těch chyb udělá více."

PLAY OFF CHANCE FUTSAL LIGY 2015Čtvrtfinále III. – pátek 3. dubna, 20:30
FC Benago Zruč n. S. - FC Tango Brno (1:1)
Zápasy v sérii:
Benago – Tango 8:9 pk, Tango – Benago 2:6