V sobotním zápase v Žel. Brodě Jiskra postrádala většinu svých spojek (Bohm, Dolejší, Hornát) a tak na jejich místech museli nastoupit ostatní hráči. Pro některé z nich to byla na těchto postech premiéra. V půli se oba týmy střídaly ve vedení. Za Jiskru se do střelecké listiny zapsalo hned šest střelců a domácí Brod nevěděl koho dříve bránit. I proto poločas vyhrála Zruč 11:10. Druhá polovina utkání však byla ze strany Jiskry mnohem horší. Domácím i průměrný výkon stačil na vítězství 25:19. Z týmu Jiskry pochvalu zaslouží asi jediný - Felis, který vstřelil ve druhé půli sedm z osmi branek Zruče. Ostatní hráči se již nedokázali prosadit, kupili mnoho chyb a někteří nestačili ani fyzicky. Domácí Železný Brod tak zaslouženě vyhrál 25:19.

Ž. Brod - Zruč n. S. 25:19 (10:11)

Sestava a branky Zruče n. S.: Vodrážka - Felis 9, Vrzáček 3, Hejl 3, P. Kaplan 2, J. Hornát 1, Netolický 1, Korel, Kuchyňka, J. Kaplan.

V neděli dopoledne Jiskra sehrála na domácím hřišti odložený zápas s celkem Chodova B. Sestava se částečně obměnila, ale matný výkon zůstal. Zruč opět nezačala špatně a v 15. minutě zápasu vedla 7:5. Poté však převzali otěže zápasu do svých rukou hosté a do poločasu si vytvořili tříbrankové vedení 14:11. Ve druhé části zápasu celek Chodova postupně navyšoval své vedení. Ve 45. minutě zápasu vedl již 20:15. Zruč se dokázala ještě zvednout a snížit náskok hostů na 21:20 a 22:21. Místo srovnání stavu však Jiskra předvedla několik chyb a hosté opět odskočili na pětibrankový rozdíl. Konečný výsledek Zruč – Chodov B 25:29 je asi spravedlivý, protože hosté dělali méně chyb a lépe využívali střelecké příležitosti.

Zruč n. S. - Chodov B 25:29 (11:14)

Sestava a branky Zruče n. S.: Vodrážka (Felis) - Roub 8, Dolejší 4, Felis 4, Vrzáček 3, Hejl 2, D. Hornát 2, Kuchyňka 2, Korel, J. Hornát, Netolický.

Zdroj: Jiří Dolejší