Výsledky – 1. den (pátek)

Fotbal 8 – 9 H

Skupina A: J. Palacha – T. G. Masaryka 2:2, J. Palacha – Gymnázium J. Ortena 1:0, T. G. Masaryka – Gymnázium J. Ortena 3:0. Pořadí: 1. T. G. Masaryka 4 (5:2), 2. J. Palacha 4 (3:2), 3. Gymnázium J. Ortena 0 (0:4).

Skupina B: Kamenná stezka – Církevní gymnázium 1:5, Kamenná stezka – Žižkov 0:2, Církevní gymnázium – Žižkov 0:2. Pořadí: 1. Žižkov 6 (4:0), 2. Církevní gymnázium 3 (5:3), 3. Kamenná stezka 0 (1:7).

O 5. – 6. místo: Kamenná stezka – Gymnázium J. Ortena 0:3. Semifinále: T. G. Masaryka – Církevní gymnázium 2:0, Žižkov – J. Palacha 1:0.

Finále a utkání o 3. místo se uskuteční ve čtvrtek od 8.30 hod. na Sokoláku.

Basketbal 6 – 7 H

Skupina A: T. G. Masaryka – Gymnázium J. Ortena 25:2, T. G. Masaryka – Kamenná stezka 18:3, Gymnázium J. Ortena – Kamenná stezka 11:2. Pořadí: 1. T. G. Masaryka, 2. Gymnázium J. Ortena, 3. Kamenná stezka.

Skupina B: J. Palacha – Žižkov 19:7, J. Palacha – Církevní gymnázium 29:2, Žižkov – Církevní gymnázium 25:2. Pořadí: 1. J. Palacha, 2. Žižkov, 3. Církevní gymnázium.

O 5. – 6. místo: Církevní gymnázium – Kamenná stezka 4:0. Semifinále: T. G. Masaryka – Žižkov 14:7, J. Palacha – Gymnázium J. Ortena 20:4.

Finále a utkání o 3. místo se uskuteční ve čtvrtek od 8 hod. na Gymnáziu J. Ortena.

Florbal 3 – 5

Výsledky: J. Palacha – Žižkov 3:0, J. Palacha – T. G. Masaryka 3:1, J. Palacha – Kamenná stezka 12:0, Žižkov – T. G. Masaryka 2:0, Žižkov – Kamenná stezka 8:1, T. G. Masaryka – Kamenná stezka 3:1. Pořadí: 1. J. Palacha, 2. Žižkov, 3. T. G. Masaryka.

Plavání

Dívky 3 – 5

25 m volně: 1. Monika Macková (T. G. Masaryka), 2. Michaela Vecková (Kamenná stezka), 3. Nikola Jirsová (T. G. Masaryka). 4x25 m volně: 1. T. G. Masaryka, 2. Žižkov, 3. Kamenná stezka.

Hoši 3 – 5

25 m volně: 1. Jiří Růžička (Žižkov), 2. Vít Junek (J. Palacha), 3. Pavel Brůža (T. G. Masaryka). 4x25 m volně: 1. T. G. Masaryka, 2. J. Palacha, 3. Žižkov.

Dívky 6 – 7

50 m prsa: 1. Anežka Mensová (Církevní gymnázium), 2. Barbora Morysková (Gymnázium J. Ortena), 3. Jitka Vlastníková (Církevní gymnázium). 4x50 m prsa: 1. T. G. Masaryka, 2. Žižkov, 3. J. Palacha. 50 m volně: 1. Anežka Mensová (Církevní gymnázium), 2. Barbora Morysková (Gymnázium J. Ortena), 3. Martina Balvínová (Žižkov). 4x50 m volně: 1. Církevní gymnázium, 2. J. Palacha, 3. Žižkov.

Hoši 6 – 7

50 m prsa: 1. Aleš Pokorný (Žižkov), 2. Zdeněk Balán (Žižkov), 3. Martin Kostelecký (Gymnázium J. Ortena). 4x50 m prsa: 1. J. Palacha, 2. Žižkov, 3. T. G. Masaryka. 50 m volně: 1. Aleš Pokorný (Žižkov), 2. Zdeněk Balán (Žižkov), 3. Tomáš Brůža (T. G. Masaryka). 4x50 m volně: 1. Žižkov, 2. T. G. Masaryka, 3. J. Palacha.

Dívky 8 – 9

50 m prsa: 1. Fabienne Balcarová (Církevní gymnázium), 2. Karolína Hanzlová (Církevní gymnázium), 3. Andrea Ladrová (Žižkov). 4x50 m prsa: 1. Církevní gymnázium, 2. Kamenná stezka, 3. Žižkov. 50 m volně: Fabienne Balcarová (Církevní gymnázium), 2. Pavla Krtilová (Žižkov), 3. Karolína Hanzlová (Církevní gymnázium). 4x50 m volně: 1. Církevní gymnázium, 2. T. G. Masaryka, 3. Žižkov.

Hoši 8 – 9

50 m prsa: 1. Radek Hampl (Církevní gymnázium), 2. Ladislav Gryč (T. G. Masaryka), 3. Vladimír Vacík (T. G. Masaryka). 4x50 m prsa: 1. J. Palacha, 2. T. G. Masaryka. 50 m volně: 1. Daniel Ťok (Žižkov), 2. Ladislav Gryč (T. G. Masaryka), 3. Dominik Ryšan (Kamenná stezka). 4x50 m volně: 1. T. G. Masaryka, 2. Žižkov, 3. J. Palacha.

Medailové pořadí škol po 1. dnu

1. Církevní Gymnázium 8-1-2 (11)
2. Žižkov 5-8-6 (19)
3. T. G. Masaryka 5-5-6 (16)
4. J. Palacha 3-3-3 (9)
5. Kamenná stezka 0-2-2 (4)
6. Gymnázium J. Ortena 0-2-1 (3)