Výsledky – 3. den (pondělí)

Atletika

Dívky 6 – 7

60 m: 1. Michala Pavlíková (T. G. Masaryka), 2. Miluše Třešňáková (T. G. Masaryka), 3. Denisa Brtnická (Žižkov). 1500 m: 1. Michaela Francová (T. G. Masaryka), 2. Anežka Mensová (Církevní gymnázium), 3. Nikola Knížová (T. G. Masaryka). 300 m: 1. Michala Pavlíková (T. G. Masaryka), 2. Miluše Třešňáková (T. G. Masaryka), 3. Jana Andrašíková (Církevní gymnázium). Výška: 1. Denisa Brtnická (Žižkov), 2. Michala Pavlíková (T. G. Masaryka), 3. Barbora Šubrtová (T. G. Masaryka). Koule: 1. Barbora Šubrtová (T. G. Masaryka), 2. Gabriela Chlupáčková (Kamenná stezka), 3. Lucie Hapalová (T. G. Masaryka).

Hoši 6 – 7

60 m: 1. Petr Pešout (J. Palacha), 2. Tomáš Brůža (T. G. Masaryka), 3. Michael Lenc (T. G. Masaryka), Marek Havrda (Církevní gymnázium). 1500 m: 1. David Jestříbek (J. Palacha), 2. Davide Jelínek (Jana Palacha), 3. Marek Havrda (Církevní gymnázium). 300 m: 1. Petr Pešout (J. Palacha), 2. Tomáš Brůža (T. G. Masaryka), 3. Jakub Stýblo (Kamenná stezka). Koule: 1. Michael Lenc (T. G. Masaryka), 2. Marek Havrda (Církevní gymnázium), 3. Petr Pešout (Jana Palacha). Výška: 1. Tomáš Brůža (T. G. Masaryka), 2. Václav Bártl (T. G. Masaryka), 3. Jakub Stýblo (Kamenná stezka).

Dívky 8 – 9

60 m: 1. Michaela Dohnálková (Kamenná stezka), 2. Lenka Píchová (Žižkov), 3. Božena Zahradníková (J. Palacha). 1500 m: 1. Martina Kopecká (J. Palacha), 2. Johanka Klingerová (Církevní gymnázium), 3. Veronika Veselá (Kamenná stezka). 300 m: 1. Martina Kopecká (J. Palacha), 2. Kristýna Dvořáková (J. Palacha), 3. Ráchel Černohorská (Kamenná stezka). Disk: 1. Martina Šimůnková (Žižkov), 2. Kristýna Pešková (Žižkov), 3. Michaela Dohnálková (Kamenná stezka). Dálka: 1. Ráchel Černohorská (Kamenná stezka), 2. Michaela Dohnálková (Kamenná stezka), 3. Martina Kopecká (J. Palacha). Oštěp: 1. Michaela Dohnálková (Kamenná stezka), 2. Martina Šimůnková (Žižkov), 3. Kristýna Dvořáková (J. Palacha).

Hoši 8 – 9

60 m: 1. Lukáš Louvar (T. G. Masaryka), 2. David Holub (J. Palacha), 3. Ladislav Šváb (J. Palacha). 1500 m: 1. Jan Slabý (Církevní gymnázium), 2. Václav Rejna (J. Palacha), 3. Daniel Kunášek (Církevní gymnázium). 300 m: 1. Lukáš Louvar (T. G. Masaryka), 2. Tomáš Vidlák (Kamenná stezka), 3. Vladimír Vacík (T. G. Masaryka). Dálka: 1. Lukáš Louvar (T. G. Masaryka), 2. Daniel Ťok (Žižkov), 3. Daniel Hons (J. Palacha). Disk: 1. Lukáš Louvar (T. G. Masaryka), 2. Martin Brož (Žižkov), 3. Jiří Pícha (Žižkov). Oštěp: 1. Petr Švejda (Gymnázium J. Ortena), 2. Martin Brož (Žižkov), 3. Radek Babinský (Kamenná stezka).

Basketbal 8 – 9 H

Skupina A: Kamenná stezka – Žižkov 5:26, Kamenná stezka – J. Palacha 6:30, Žižkov – J. Palacha 8:10. Pořadí: 1. J. Palacha, 2. Žižkov, 3. Kamenná stezka.

Skupina B: T. G. Masaryka – Gymnázium J. Ortena 13:0, T. G. Masaryka – Církevní gymnázium 18:0, Gymnázium J. Ortena – Církevní gymnázium 4:8. Pořadí: 1. T. G. Masaryka, 2. Církevní gymnázium, 3. Gymnázium J. Ortena.

O 5. – 6. místo: Kamenná stezka – Gymnázium J. Ortena kont. pro GJO. Semifinále: J. Palacha – Církevní gymnázium 31:3, T. G. Masaryka – Žižkov 3:17.

Utkání o 3. místo a finále je na programu ve čtvrtek od 8 hodin na Gymnáziu J. Ortena.

Florbal 6 – 7 D

Skupina A: T. G. Masaryka – J. Palacha 7:0, J. Palacha – Žižkov 2:0, T. G. Masaryka – Žižkov 8:0. Pořadí: 1. T. G. Masaryka, 2. J. Palacha, 3. Žižkov.

Skupina B: Gymnázium J. Ortena – Církevní gymnázium 1:0, Církevní gymnázium – Kamenná stezka 1:1, Kamenná stezka – Gymnázium J. Ortena 3:0. Pořadí: 1. Kamenná stezka, 2. Gymnázium J. Ortena, 3. Církevní gymnázium.

O 5. – 6. místo: Církevní gymnázium – Žižkov 2:0. Semifinále: T. G. Masaryka – Gymnázium J. Ortena 10:0, Kamenná stezka – J. Palacha 1:0.

Utkání o 3. místo a finále je na programu ve čtvrtek od 13.30 hod. v hale Bios.

Vybíjená 3 – 5

Dívky: Kamenná stezka – J. Palacha 6:3, Kamenná stezka – T. G. Masaryka 6:10, Kamenná stezka – Žižkov 3:8, J. Palacha – T. G. Masaryka 8:9pp, J. Palacha – Žižkov 1:7, T. G. Masaryka – Žižkov 8:7pp. Pořadí: 1. T. G. Masaryka, 2. Žižkov, 3. Kamenná stezka.

Chlapci: Kamenná stezka – J. Palacha 5:16, Kamenná stezka – T. G. Masaryka 8:17, Kamenná stezka – Žižkov 3:19, J. Palacha – T. G. Masaryka 11:14, J. Palacha – Žižkov 7:10, T. G. Masaryka – Žižkov 16:7. Pořadí: 1. T. G. Masaryka, 2. Žižkov, 3. J. Palacha.

Medailové pořadí škol po 3. dnu

1. T. G. Masaryka 27-16-17 (60)
2. J. Palacha 12-14-14 (40)
3. Církevní Gymnázium 11-11-7 (29)
4. Žižkov 8-17-15 (40)
5. Kamenná stezka 5-5-11 (21)
6. Gymnázium J. Ortena 2-2-1 (5)