„Od začátku jsme chtěli presovat celých čtyřicet minut, což se nám povedlo. Myslím si, že všichni splnili to, co měli,“ radoval se trenér Beni Simitči. „Jen jsme neproměnili pár vyložených šancí, jinak super. Hráli jsme dobře dozadu, nechtěl jsem, abychom dostali gól. Výhra nás uklidnila a my se teď pokusíme překvapit v Teplicích,“ říkal trenér Zručských.

Jediná kaňka v utkání bylo zranění mladého Hájka. „Jakub Hájek byl sestřelen ze zadu přímo na kotník. Pak z toho byl nakonec gól, ale ten kotník nevypadá vůbec dobře,“ mračil se Simitči při popisu diagnózy.

Benago si mohlo i luxusně zahrát s prázdnou brankou. „Tohle vše je příprava. I pro Vozára, aby si zvykl na hráče. Máme několik variant power play. S brankářem v poli i bez něj. Kdyby hrál Ago (Simitči), tak jsme hráli úplně bez brankáře,“ prozradil Beni Simitči.

Mário Vozár tým znovu podržel a vychytal si V.I.P. lístky do multikina. „Od toho tu je. Podržel nás, když bylo potřeba,“ chválil Beni Simitči, „O přestávce jsem říkal, že budeme hrát na nulu a pro futsalového brankáře vychytané čisté konto znamená hodně. Gratuluji mu k jeho výkonu.“