Jeden takový plácek je na sídlišti v Kutné Hoře a v jedné takové partě kamarádů hrál Petr „Šíša“ Stýblo. Jednoho dne zemřel. Zemřel náhle a jeho partnerka s ním tehdy čekala holčičku Nikolku.

Kamarádi ale na Šíšu nezapomněli. Každoročně pořádají hokejbalový turnaj nazvaný na jeho počest Šíša Cup. Nejedná se o žádnou velkou akci, prostě se sejde šestice stálých týmů a další kamarádi, aby si nejen zahráli, ale i popovídali. Tím hlavním důvodem Šíša Cupu jsou vzájemná setkání.

Výtěžek z turnaje jde spolu s dobrovolnými příspěvky na dva transparentní účty. První pomůže bojovat s rakovinou prsu Heleně Stýblové, švagrové Šíši, kam jde 20 procent získaných financi. A zbytek peněz poputuje tradičně na konto malé „Šíšulky,“ Nikolky.

Součástí akce je i dražba, ve které se draží relikvie hokejového světa, jenž dodává ambasador turnaje Jaroslav Vlach, hokejista extraligového Liberce. Poté, co minulým dražbám kraloval dres Davida Ritticha z jeho působení v týmu NHL Calgary Flames s podpisy celého týmu, poslal nyní "Vlašák", jak se rodákovi z nedalekých Paběnic přezdívá, do světa skutečné rarity. Podepsané hokejky světových hokejových legend, Jaromíra Jágra a Tomáše Plekance.