Na plácku, mimochodem s novým povrchem, bylo od rána o zábavu postaráno. O vítězství v upraveném hokejbalu svedlo bitvu celkem šest týmu. Kdo vyhrál? To není vůbec podstatné. Podstatné je to, že se stále schází parta kamarádů a turnajem podpoří rodinu svého kamaráda Petra „Šíšu“ Stýbla, který před šesti lety prohrál svůj nejdůležitější životní zápas. Veškeré získané peníze putují na konto jeho dcery, která se narodila krátce po jeho smrti. Po dosažení plnoletosti ji zapsaný spolek Šíša cup peníze předá.

Letošní 5. ročník má jednu výjimku. Dvacet procent z dražby poputuje na konto Terezky Doudové, která trpí vzácnou nemocí.

Nabídka věcí určených do dražby byla opravdu bohatá. Podepsané dresy fotbalistů pražské Sparty Hložka a Karabce, hokejky Bílých tygrů z Liberce, o které se postaral jejich útočník Jaroslav Vlach. Ten pochází z nedalekých Paběnic a díky jarnímu termínu si na turnaji i zahrál. Pomyslnou třešničkou na dortu dražby byly hokejové rukavice Ladislava Šmída, ve kterých odehrál poslední zápas kariéry, a dres Davida Ritticha z jeho působení v týmu NHL Calgary Flames, podepsaný všemi hráči tohoto kanadského týmu. Celkově vynesla dražba skoro třicet tisíc korun.

Po gólovém úspěchu pořadatelského týmu zdvihli jeho hráči hokejky vzhůru k nebi. Jako pozdrav Petrovi tam nahoru.