Další zápasy sehrají Sokolové o víkendu 11. a 12. února, kdy zajíždějí na palubovku Benešova. Nejprve se střetnou s tamní Almou, poté s Benešovem B.

Sokol Kutná Hora – BC Slaný 64:74 (18:25, 30:38, 49:50)

Výrobci plochých baterek ze Slaného přijeli do Kutné Hory jako favorité, patří jim 2. místo tabulky a svou kvalitu, výškovou převahu a tvrdší styl ukazovali hned od začátku. Domácí Sokol se ale držel a dokázal na koše hlavně kapitána Lavičky odpovídat. Ke konci první čtvrtiny byla hra vyrovnaná – 18:18, ale za dvě minuty vstřelil Slaný 7 bodů a s tímto náskokem šel i do druhé hrací části. V ní zářil za domácí Kocourek, autor 10 důležitých bodů, které nepustily Slaný do většího trháku.

Ve třetí čtvrtině Sokol zabral, dařily se kombinace a Slaný si vybíral slabou chvilku v zápase. Na konci třetí čtvrtiny domácí Beneš poslal Sokol do vedení. Čtvrtá čtvrtina byla až do poloviny vyrovnaná, ale v závěru se souhra u domácích vytratila a Slaný prokázal svou zkušenost a výhru si už vzít nenechal.

Statistiky
Body Kutná Hora: Říhovský 27, Kocourek 18, Beneš 5, Aufrecht a Vavák po 4, Málek, Císař a Prušinovský 2. Body Slaný: Lavička 24, Týř a Horák po 15. Fauly: 18:13. Trojky: 3 (Říhovský 2, Beneš) – 5. TH: 6/3 – 12/9. Rozhodčí: Rutarová, Laš.

Sokol Kutná Hora – BK EBC Mělník 69:68 (21:16, 37:29, 61:52)

Málokdo by čekal takový velký boj o vítězství. Pokud by zápas dohrál nejlepší střelec Mělníka Jakeš, možná by se vyvíjel zápas úplně jinak.
Takhle se téměř tři čtvrtiny vyvíjely pro Sokol slibně. Mělník hrál tradiční zónu a Sokolu to ze začátku padalo, dařilo se hlavně Kocourkovi. Od poloviny první čtvrtiny byl Sokol ve vedení a držel ho až do poloviny třetí hrací části.

V ní přešel Mělník na „osobku“ a proti ní si Sokol nevěděl moc rady. Opět se vytratila kombinace a pohledných akcí bylo jako šafránu. Neplechu pod domácím košem zařizoval hlavně mělnický pivot Rajnoch. Pak se ale přihlásil o slovo Říhovský a 6 body zařídil pro Sokol desetibodový rozdíl ve skóre.
Jenže v poslední čtvrtině dal Sokol pouhých 8 bodů, zatímco soupeř jednou tolik. Jen zázrakem ale poslední dvě minuty Mělník neskóroval a Sokol si připsal povinnou výhru.

Statistiky
Body Kutná Hora: Kocourek 26, Říhovský 17, Vavák 10, Levý a Málek 4, Aufrecht a Beneš 3, Prušinovský 2. Body Mělník: Rajnoch 24, Vališ 13, Svoboda a Jakeš 10. Fauly: 19:15. Trojky: 2 (Aufrecht, Beneš) – 2. TH: 18/14 – 24/12. Rozhodčí: Rutarová, Ticháček.

Kategorie U17: BK Kralupy – Sokol Kutná Hora 44:47 (30:21)

Body Kutná Hora: Kotrba 22, Hrubý 14…