Fitness Centrum KH – VS35,- 4:1 (3:0)

Za tým VS35,- poprvé nastoupil druholigový fotbalista Jakub Vojta, jenže úvod zápasu patřil jeho protějšku Milanovi Antošovi z týmu Fitness, který dal během úvodních tří minut dva góly. Do přestávky zvýšil na 3:0 David Dastych, což bylo pro vývoj utkání klíčové.

Hráči VS35,- sice vstoupili lépe do druhého poločasu, když se po přihrávce Štefla prosadil do prázdné brány Čížek, jenže další šance jeho spoluhráči už neproměnili. Ve 29. minutě uzavřel skóre zápasu Martínek z Fitness Centra a o vítězi bylo rozhodnuto – 4:1.

Branky a nahrávky: 2. Antoš (D. Dastych), 3. Antoš, 12. D. Dastych (Antoš), 29. Martínek (V. Novotný) – 18. Čížek (Štefl). Rozhodčí: Pařez – Zoufalý. ŽK: 19. Antoš (FC). Fitness Centrum: M. Černý – Dejmal, Martínek, Antoš, Šesták, D. Dastych, Lev, Novotný. VS35,-: Korejtko – Lebeda, Hulman, Kopecký, O. Černý, Štefl, Kratochvíl, Čížek, Menšík, Vojta, Jakoubek.

Kantor&Spol. – Rolling Team 6:5 pk. (2:2 – 1:0)

Sestava 9. kola.Atraktivní souboj nabídl zápas Kantoru s mistrovským Rollingem. Rolling Team se ujal vedení v 7. minutě po trefě Černohlávka, jenže dvě minuty na to srovnal M. Výborný – 1:1. Od 10. minuty znovu vedl mistrovský tým, který poslal do vedení Jícha. Jenže těsně před přestávkou opět kantoři vyrovnali. Z gólu se radoval nováček Zeman – 2:2.

Po přestávce pokračovala vyrovnaná hra, která přinesla vyvrcholení na samotném konci. Po trefě Fuksy poprvé v zápase vedl Kantor. Ve 26. minutě sice vyrovnal na 3:3 Jícha, jenže minutu poté opět kantoři vedli po druhé trefě Fuksy – 4:3. Rolling Team však v závěru ukázal sílu a po gólech T. Švába a Černohlávka skóre otočil a půl minuty před koncem vedl 5:4. Jenže drama vyvrcholilo deset vteřin do konce, kdy dokázal vyrovnat Blažek – 5:5.

V penaltovém rozstřelu byl jako jediný úspěšným střelcem Fuksa a tak si plusový bod připsal Kantor&Spol.

Branky a nahrávky: 9. M. Výborný (M. Růžička), 15. Zeman (M. Růžička), 23. Fuksa (Zeman), 27. Fuksa (M. Výborný), 32. Blažek (Zeman), rozhodující pk Fuksa – 7. Černohlávek (Seifert), 10. Jícha (T. Kozel), 26. Jícha (Seifert), 30. T. Šváb, 32. Černohlávek (T. Šváb). Rozhodčí: Mucha – Pařez. Bez karet. Kantor: M. Moc – Blažek, M. Růžička, Fuksa, Sedláček, Zeman, M. Výborný. Rolling Team: Špinka – T. Kozel, Wolf, T. Šváb, Jícha, Seifert, Černohlávek.

Eso Team – Green Bar 2:3 (1:2)

Eso Team nemá sice moc bodů, ale Green Bar potrápil. Eso se ujalo vedení po dvou minutách, kdy svou první branku v sezoně vstřelil M. Rezler st. Do přestávky však Green Bar vývoj utkání otočil. Váňa nejprve srovnal a poté poslal svůj tým do vedení Pipek – 1:2.

Po přestávce parádně napřáhl P. Rezler a Eso opět srovnalo krok – 2:2. Green Baru pak trvalo šest minut, než zápas jedinou trefou rozhodl. Postaral se o ni Jakub Špičák. Překvapení se tedy nekonalo.

Branky a nahrávky: 2. M. Rezler st. (M. Rezler ml.), 21. P. Rezler – 8. Váňa, 11. Pipek (Zikmunda), 27. Špičák (Váňa). Rozhodčí: Mucha – Zoufalý. Eso Team: Šnajdr – M. Rezler st., M. Rezler ml., Bureš, P. Rezler, Kraus, J. Špitálník, Poklop. Green Bar: T. Výborný – Zikmunda, Pipek, Váňa, Špičák, J. Veselý, L. Votava.

N. P. C. Kutná Hora – Dřevo Tvrdík 3:2 (1:1)

Oba celky začaly zápas opatrně a nepouštěly se do větších akcí. Skóre otevřel až v 10. minutě tvrdou ranou Vohnický a Dřevo vedlo 1:0. Odpověď N. P. C. přišla za tři minuty. Na 1:1 srovnal Mukařovský.

Po přestávce se tvrdíkovci dostali opět do vedení, když jejich druhou branku vstřelil Herčík. Bojový tým N. P. C. však nesložil zbraně a morální silou dokázal zápas otočit. Dvě minuty před koncem vyrovnal na 2:2 Záhrobský a několik desítek sekund před závěrečným hvizdem přisoudil tři body Kutnohorákům Jeřábek po přihrávce brankáře Vokouna – 3:2.

Branky a nahrávky: 13. Mukařovský (Jeřábek), 30. Záhrobský (Jeřábek), 32. Jeřábek (R. Vokoun) – 10. Vohnický (J. Veselý), 21. Herčík (Červinka). Rozhodčí: Pařez – Zoufalý. Bez karet. N. P. C.: R. Vokoun – Zajíc, Mukařovský, L. Vokoun, F. Kalfiřt, Záhrobský, Šimůnek, Jeřábek. Dřevo Tvrdík: M. Veselý – J. Veselý, Červinka, Herčík, Vohnický, Z. Volenec.

Soča Suchdol – STS Chvojkovice 2:5 (0:3)

Chvojkovice utkání se Sočou zvládly v „suchém triku". Poločasové vedení 3:0 jim po třech přihrávkách Váchy vystřílel dvěma góly Franc a jednou trefou Kubát.

Vácha se podílel po přestávce i čtvrtou asistencí na hattricku France. Ve 28. minutě už hráči STS vedli 5:0 po gólu Böhma. V závěru střetnutí ještě Soča výsledek kosmeticky upravila. Nejprve snížil Fitzbauer a druhý gól Suchdola vsítil Radil – 2:5.

Branky a nahrávky: 31. Fitzbauer (Radil), 32. Radil (Pacák) – 3. Franc (Vácha), 8. Franc (Vácha), 14. Kubát (Vácha), 18. Franc (Vácha), 28. Böhm (Kocourek). Rozhodčí: Mucha – Pařez. ŽK: 32. Vácha (STS). Suchdol: Hebr – P. Bříza, Gembický, Kopáček, Pacák, Langr, Fitzbauer, Radil, Bohouňovský. Chvojkovice: Peroutka – Kocourek, Böhm, J. Dostál, Franc, Čunderlík, Kubát, Vácha.

Jump Boys – Freaks 3:2 (1:1)

Program CD*FL.Utkání, které hodně ovlivnili brankáři. Tak by se dalo nazvat střetnutí prvních Jump Boys proti třetím Freaks. Po devíti minutách gólman Jump Boys Čižinský poslal dlouhý pas před branku Freaks, kde tečoval míč před Jónem nabíhající Husa – 1:0. Minutu poté však Freaks srovnali, když si na přihrávku Semínka naběhl Novák – 1:1.

Po přestávce využili Jump Boys oslabení soupeře po žluté kartě J. Kalfiřta. Tvrdou ranou do šibenice vrátil vedení růžovým Zelený. Ve 20. minutě přišel důležitý rozdílový gól pro Jump Boys, když střílenou přihrávku Slezáka uklidil za záda Jóna Vojtíšek – 3:1. Pak však přišel tlak Freaks a Čižinský musel několikrát výborně zasahovat proti výpadům soupeře. Tomu se nakonec podařilo snížit na rozdíl jedné branky. V poslední minutě skóroval Semínko – 3:2.

Branky a nahrávky: 9. Husa (Čižinský), 19. Zelený (M. Novotný), 20. Vojtíšek (Slezák) – 10. Novák (Semínko), 32. Semínko. Rozhodčí: Zoufalý – Mucha. ŽK: 18. J. Kalfiřt (F). Jump Boys: Čižinský – Husa, Hylský, Zelený, M. Novotný – Schwarz, Vojtíšek, Pavlík, Slezák. Freaks: Jón – Semínko, M. Šváb, J. Rejthárek, Novák, J. Kalfiřt, D. Dastych, A. Dostál.