Šlágr: Restaurace Na Valech – Green Bar (20:00)

Při úctě ke všem ostatním soupeřům a zápasům je jasným šlágrem 7. hracího dne i dosavadního průběhu soutěže duel týmů, které zatím neztratily ani bod a vedou jednoznačně tabulky modré (Restaurace na Valech) a žluté (Green Bar) skupiny. V loňské sezóně týmy navíc získaly obě nejprestižnější týmové trofeje, kdy Green Bar ukořistil pohár mistra ligy a Vala prezidentovu trofej pro nejlepší tým základní části. V přehlídce individualit se představí nejproduktivnější dvojice Sýs - Jak. Vančura v dresu Valů proti svým pronásledovatelům Petrovi Váňovi a M. Královi. Utkání začíná ve 20:00.

NC Palma – VS35,- (19:30)

Role předskokanů tak připadla týmům, jejichž představení v soutěži je zatím více než tristní. Palma má na rozdíl od VS35,- alespoň bod, který vyválčila se suchdolskou Sočou. VS35,- loňský 3. tým soutěže, příliš spoléhal na umění cestovatele Ondřeje „Emila“ Holuba, ale při jeho absenci je bezzubý a prohrál i s týmy, které by při loňské formě porážel.

Kantor&Spol. – STS Chvojkovice (20:30)

I ve třetím duelu dne se představí tým, který je daleko za očekáváním, a to chvojkovická STS, která zatím zvítězila jen s Energitem a i pohled na tabulku produktivity, kde se krčí dole B. Franc, ukazuje na možnou příčinu propadu loňského finalisty. Kantor&Spol. se naopak prezentuje solidními výkony a pouze s Valy pohořel, ale v minulém kole zle potrápil favorizované Jump Boys.

Freaks – Dřevo Tvrdík (21:00)

Ve čtvrtém duelu naopak přivítá tým s velkým zlepšením a dosud neporažený Dřevo Tvrdík mužstvo Freaks, které drží v hratelnější žluté skupině pohodlně 2. místo, ale budou se zřejmě muset srovnat s absencí svého nejlepšího střelce T. Kozla.

Teachers – Energit HC (21:30)

Hrací den uzavře duel Teachers s Energitem, které mají překvapivě stejnou bodovou bilanci. Zatímco pro Energit jsou 2 výhry z 5 zápasů úspěchem, pro Teachers je to zklamání, zvláště poté, co před sezonou posílili o známá jména. Ale pouze Zdeněk Hejduk se zatím výrazněji prosazuje ve střelecké tabulce