Na tréninku už nechyběl ani Fouad Amrani – posila ze Španělska se zkušenostmi z Výběru světa. „Trénink se mu líbil a myslím, že do kádru zapadl dobře. Bude pro nás hodně platným hráčem, zvlášť s takovými zkušenostmi,“ líčil trenér týmu Beni Simitči. V pátečním utkání v Plzni se Amrani poprvé představí ve zručském dresu.

Kádr však trenér neměl na prvním tréninku kompletní. „Chyběl Ago Simitči, který dostal prodlouženou dovolenou do středy a Azem Brahimi, který přiletěl až večer,“ vysvětlil Beni Simitči.

Po svátcích podle trenéra nikdo nepřibral: „Všichni jsou na tom fyzicky a kondičně dobře. Je vidět, že se hlídali, to jsem rád.“ Zlepšil se i zdravotní stav Davida Filingera. „Musím zaťukat, protože David Filinger je na tom zdravotně skvěle, asi nejlépe z celé sezony.“

Otazník však visí nad útočníkem Novotným, který nebyl nominován ani do posledního zápasu s Chrudimí. „Pavel Novotný je prozatím ve Vysokém Mýtě, ale všechno je ještě otevřené, budeme spolu mluvit,“ naznačil Simitči.

Během týdne dozná kádr Benaga ještě minimálně jednu změnu. A to velkou! „Na Šumperk bude další posila, ale může se stát, že budou v příštím týdnu místo jedné posily dvě,“ neprozradil více trenér týmu.