Jednotlivci do 12 let

sportovec klubu z Kutné Hory, ročník narození 2002 a mladší

Nominace

Sabina Juránková
Fit studio Jitky Brachovcové (sportovní aerobik)

• 1. místo ve finále MČR soutěže Mistry s Mistry v sóle (musela startovat letos se staršími závodnicemi – jako desetiletá soutěžila v kategorii 11-12 let)
• 1. místo ve finále MČR soutěže Mistry s Mistry ve dvojici s Adélou Němcovou
• 3. místo v sóle v Soutěži Fisaf ve druhé výkonnostní třídě (v první třídě je již úroveň Mistrovství světa)
• nepočítané množství medailí ze všech druhů aerobikových soutěží - ze sóla, dvojice, týmu, fitness týmu i soutěží Master Class

Filip Kotva
TJ Sparta Kutná Hora (házená)

• opora družstva mladších žáků, dravá spojka nebo křídlo, první starty za starší žáky
• V podzimní části sezony nasbíral 13 startů, dal 28 branek

Adéla Němcová
Fit studio Jitky Brachovcové (sportovní aerobik)

• místo ve finále MČR soutěže Mistry s Mistry ve dvojici se Sabinou Juránkovou
• 4. místo ve finále MČR soutěže Mistry s Mistry v sóle (z cca 50 závodnic)
• místo ve finále MČR soutěže Mistry s Mistry v šestici sportovního aerobiku Bratz
• další medaile ze všech druhů aerobikových soutěží - ze sóla, dvojice, týmu, i soutěží Master Class

Jaroslav Valeš
TJ Sparta Kutná Hora (házená)

• brankář družstva mladších žáků
• jeden z nejlepších brankářů v krajské soutěži, hostování do Dukly Praha na některé turnaje

Libor Vencl
KH Tour Czech Cycling team (horská kola)

• vítěz tří závodů Cyklomaraton Tour 2014
• celkový vítěz seriálu Cyklomaraton Tour 2014
• první rok závodní cyklistika, nejmladší člen týmu

Adéla Veselá
Fit studio Jitky Brachovcové (sportovní aerobik)

• 6. místo ve finále MČR soutěže Mistry s Mistry v sóle (z cca 50 závodnic)
• 2. místo ve finále MČR soutěže Mistry s Mistry v šestici sportovního aerobiku Bratz
• další medaile ze všech druhů aerobikových soutěží - ze sóla, týmu, i soutěží Master Class

Petr Zich
SK Valdman´s Gym KH (kickbox)

• čtyřnásobný mistr světa v kickboxu za rok 2014
• trojnásobný mistr ČR v kickboxu za rok 2014

Hlasování na internetu potrvá do 31. ledna 2015 (20:00), hlasovat můžete jednou za hodinu.
Internetové hlasování se započítává do konečného pořadí, kde se bere v potaz ještě hlasování skrze novinové kupony a hlasování odborné komise!
Konečné výsledky zveřejníme na galavečeru v Tylově divadle 24. února 2015 od 18 hodin. O distribuci vstupenek vás budeme informovat.