Jednotlivci dospělí

sportovec klubu z Kutné Hory, ročník narození 1995 a starší

Nominace

Bohuslav Bochníček
FBC Kutná Hora (florbal)

• vítězství ve statistikách brankářů ve 4. nejvyšší soutěži 2013/2014
• dopomohl postupu do 2. ligy kutnohorskému A-týmu
• v aktuální sezoně se drží mezi prvními brankáři (momentálně 3. místo)

Bedřich Franc
Sparta Kutná Hora (fotbal)

• obránce Kutné Hory je pilířem obrany, právě na něm stojí pátá nejlepší obrana v divizi po podzimní části
• dokáže stmelit tým, který skončil na jaře uprostřed tabulky a v současné chvíli je čtvrtý
• své dovednosti s míčem a tvrdost v osobních soubojích ukazuje i na futsalových palubovkách

Monika Hájková
SK Valdman´s gym (kickbox)

• nesmlouvavá sportovkyně, která na sobě maká doslova každý den
• v klubu SK Valdman´s gym se podílí i na výchově nových závodníků
• svou píli podtrhla ziskem dvou stříbrných medailí na MS v Praze 2014

Štěpán Juráš
SK Valdman´s gym (kickbox)

• mistr světa a vicemistr světa v kickboxu z Prahy 2014
• úspěšný trenér v SK Valdman´s gym

Radoslava Knapiková
Sparta Kutná Hora (fotbal)

• Nejlepší střelkyně týmu v podzimní části Divize - v 9 zápasech nastřílela 11 gólů

Martina Kopecká
Škola Taekwon-Do ITF Silla (taekwondo)

• 1. místo na ME v Bělorusku – technické sestavy II. Dan
• 2. místo na ME v Bělorusku – týmové technické sestavy
• 3. místo na ME v Bělorusku – sportovní boj do 57 kg
• 2. a 3. místo na MČR (technické sestavy II. Dan a sportovní boj do 57 kg)
• 2x 1. místo v Poháru českého svazu Taekwon-Do ITF, titul nejúspěšnější seniorka A
• 3. místo na Czech open
• 3. místo na King Of Taekwon-Do v Řecku ve sportovním boji do 57 kg

Jan Pithart
KH Tour Czech Cycling team (horská kola)

• 2x vítězství v závodě Cyklomaraton Tour 2014 - krátká trať
• 2. místo Mistrovství ČR Eliminátor horských kol Praha - Masters
• 4. místo v celkovém pořadí Českého poháru horských kol 2014 - Masters

Denis Polívka
TJ Sparta Kutná Hora (házená)

• rychlé pravé křídlo s výbornou střelou
• nejlepší střelec SRL 2013/2014 (14 zápasů - 90 branek), třetí nejlepší střelec podzimní části SRL (5 zápasů – 31 branek)
• Poctivý v přístupu, všestranný sportovec

Jan Rada
Kutná Hora (cyklistika)

• celkový vítěz multisportovního poháru Král Středohoří
• vicemistr armády ČR v otevřeném přeboru horských kol

Monika Šubínová
KTM-twirl team Kutná Hora (twirling)

• 5. místo mistrovství Evropy Slavonski Brod Chorvatsko
• 1. místo mistrovství ČR - dvě hůlky B
• 2. místo mistrovství ČR - rytmické taneční sólo B
• 2. místo mistrovství České republiky, 3. místo Čech - sólo showtwirl

Pavel Zadražil
Fitness Centrum KH (strongman)

• 3. místo na nejtěžším závod roku - Ašský strongestman
• 3. místo Kutnohorský strongman
• 3. místo GP Pepa Opava (kategorie strongman)
• jeden z vítězů souboje pětičlenných týmů Česko vs. Slovensko, kde i nejlepší slovenský závodník skončil až za na naším pátým závodníkem
• 2x 2. místo v závodě v mrtvém tahu RAW - Bořislavský silák s výkonem 325 kg
• 2x 2. místo v závodě v mrtvém tahu RAW - Volyně - s výkonem 340kg (osobní rekord)
• nominace na Světový pohár dvojic, pro zánět v rameni nemohl startovat
• nominace na London Strongestman, pro zranění nemohl startovat

Hlasování na internetu potrvá do 31. ledna 2015 (20:00), hlasovat můžete jednou za hodinu.
Internetové hlasování se započítává do konečného pořadí, kde se bere v potaz ještě hlasování skrze novinové kupony a hlasování odborné komise!
Konečné výsledky zveřejníme na galavečeru v Tylově divadle 24. února 2015 od 18 hodin. O distribuci vstupenek vás budeme informovat.