FBC Kutná Hora – Opencamps Tatran Střešovice 5:2
Kutná Hora měla výborný vstup do zápasu, první branku vstřelila už po pěti odehraných vteřinách. Do poločasu pak Kutnohorští přidali ještě tři branky a do druhé půli vstupovali se čtyřbrankovým náskokem. Ve druhá části ale polevili v koncentraci, přesto si však připsali úspěšný vstup do turnaje.

FBC Kutná Hora – DDM Horní Počernice ORKA 4:2
V první polovině viděli přítomní diváci po jedné brance na obou stranách. Ke druhému vítězství ve skupině zavelala Kutná Hora na začátku druhého dějství. Nakonec přidali Kutnohorští ještě dvě branky a po zásluze postoupili do finále.

Finále: FBC Kutná Hora – Viking TJ Kobylisy 6:5 po nájezdech
Finále se herně Kutné Hoře nepovedlo, přesto jej dovedla do vítězného konce. Vítězství se ale nerodilo lehce, v první části vytěžily Kobylisy z minima maximum a na začátku druhého poločasu šly dokonce do tříbrankového trháku. Poté ale začala stíhací jízda domácího výběru, který třemi góly v rychlém sledu poslal utkání do nájezdů. V nich rozhodla až třetí série, rozhodující trefu obstaral Jakub Martínek.

Kutná Hora: Hradil, Franc V., Kodaj, Holub, Franc J., Malina, Liberský, Němec, Martin, Martínek, Trpišovský, Matucha a Vašíček. Trenér David Holub

Hodnocení trenéra

„Nemůžu turnaj hodnotit jinak než pozitivně, samozřejmě chyby se najdou pokaždé, ale já mám celkově ze hry moc dobrý pocit. Navíc jsme na rozdíl od minulého turnaje zvládli nájezdy, i když to byly nervy. Chtěl bych pochválit všechny, ale musím zdůraznit výkon našich gólmanů. Oba předvedli dobré výkony a Vojta Franc navíc zazářil při nájezdech. Kuba Franc ukázal jak moc kvalitní obránce je a kdyby mě někdo nutil vybrat nejlepšího hráče turnaje, tak vyberu bez váhání právě jeho. A ještě bych chtěl zmínit výkon Šimona Trpišovského, ještě jako mladší žák zvládl turnaj na jedničku, ve finále navíc přidal dvě branky a výrazně přispěl k výhře,“ zhodnotil turnaj kutnohorský trenér David Holub.