FBC Kutná Hora x Florbal Neratovice 5:1
Do prvního zápasu vstoupili kutnohorští florbalisté vlažně, opatrně a chvíli trvalo, než si sedla nově poskládaná sestava. Poté již na hřišti dominovali, zvládali dobře obrannou fázi a těžili z dobře sehraných situací na útočné polovině. Soupeři nedovolili jakýkoliv odpor.
Branky Kutné Hory: 2 Kodaj, Holub Adam, Vašíček, Martin.

Kanonýři Kladno B - FBC Kutná Hora 6:2
Po úvodním utkání čekal Kutnohorské o poznání těžší soupeř. Hostů opět nevyšel vstup do utkání a rychle prohrávali 3:0. Poté se hra strany uklidnila a Kutnohorští začali hrát lepší florbal. Hráči dobře sehrávali situace vepředu, dokázali otočit balonek přes beky a vykombinovat souhru až před prázdnou branku, avšak tam útočné snažení ztroskotalo. Hosté zahodili neskutečný počet brankových příležitostí a to jre stálo zápas a případný souboj o první místo.
Branky Kutné Hory: Kodaj, Vašíček.

Technology Florbal MB White - FBC Kutná Hora 2:3
Do zápasu o třetí místo, si Kutnohorští přenesli to lepší z předchozích dvou zápasů. Přidali na důrazu a nedovolili hrát Mladé Boleslavi hru, kterou se prezentovala v základní skupině. Tentokrát se ujal větší počet střel včetně té dalekonosné těsně před koncem od Nováka.
Branky Kutné Hory: 2 Kodaj, Novák.
Sestava Kutné Hory: Zlatohlávek, Hradil - Franc Jakub, Kodaj, Trpišovský, Novák, Crkal, Holub Adam, Vaněk, Beil, Vašíček, Martin.

„Musím pochválit obrannou činnost, včetně obou brankářů. Celý tým šlapal. Jsem rád, že to kluci zvládli a pokud zapracují na důrazu a proměňování šancí, mohou se do konce sezóny minimálně o jeden až dva výkonnostní koše posunout,“ zhodnotil zápasy kutnohorský trenér Václav Rejna.

Václav Rejna