1. zápas: SKP Olypmia Kutná Hora - Athletics Praha 4:1 (2:0, 2:1)

V první polovině zápasu se Kutné Hoře podařilo vstřelit dva góly, prosadil se Robin Kačerovský. Druhá polovina se odehrála ve střídavém gólovém vyústění, nejdříve se dokázala prosadit Olympia vstřeleným gólem, jehož autorem byl Filip Dolejší a poté dal gól i soupeř, ale po dvou minutách odpověděli kutnohorští gólem Pavla Sikory.

2. zápas: SKP Olympia Kutná Hory - FBK Realstick Vosy Praha 0:4 (0:3, 0:1)

V tomto utkání byly Vosy jasně lepší. V první polovině zápasu lovila Kutná Hora z brány tři góly. Poprvé v první minutě, podruhé ve druhé a třetí gól padl na konci osmé minuty. Ve druhé polovině se hra Olympie zvedla, ale stejně soupeř přidal ještě jednu branku v půli šesté minuty.

3. zápas: SKP Olympia Kutná Hora - FBC Panthers 2:6 (0:1, 1:0, 1:5)

Zápas o 3. místo se Olympii opět nevydařil. V první třetině dostala jeden gól v polovině sedmé minuty. Ve druhé části sice dokázala Kutná Hora srovnat po střele Jana Vernera. Třetí a poslední třetina však byla pro ní zdrcující, i když vedla po sedmnácti sekundách, soupeř ale odpověděl pěti góly. Prvním hned pět sekund po kutnohorských, poté za minutu a nakonec tři góly v závěru ve třech minutách. Třetí třetinu Olympia úplně vypustila a neměla sílu se vracet do obrany a tak skončila na turnaji čtvrtá, a tím udržela výkonnostní koš.

Kutná Hora: Masák Ondřej - brankář, Novotný Jan, Schwarz Ondřej, Tvrdík Filip, Sikora Pavel, Dolejší Filip, Smítka Martin, Kačerovský Robin, Verner Jan, Junek Vít.

Václav Tvrdík