1. zápas: T.B.C. Králův Dvůr - SKP Olympia Kutná Hora 6:0

V zápase se hráči Olympie střelecky velmi trápili. Oba týmy měly velké šance, bohužel je soupeř na rozdíl od Kutnohorských dokázal proměnit. I přes vyrovnaný průběh utkání platilo okřídlené, kdo nedá, dostane, a tak zápas skončil 6:0.

2. zápas: SKP Olympia Kutná Hora - Tatran Střešovice B 1:4

Druhé střetnutí dne hrála Kutná Hora se silným soupeřem Tatranem a byl to zápas, který rozhodl, jestli bude hrát o třetí místo, nebo o sestup. První branku obdržela Olympia již v jedenácté sekundě a druhou o necelé dvě minuty poté. I když v dalším průběhu měla nějaké šance, její branka přišla až ve druhé třetině, kdy snižovala na 1:3. Do konce zápasu však Tatran přidal ještě jednu branku a bylo rozhodnuto. Konečný stav 1:4.

Branka K. Hory: O. Schwarz

Zápas o sestup: SKP Olympia Kutná Hora - Lhokamo Praha 8:2

První branku vstřelil Kutnohorský kapitán již ve druhé minutě, míček však mířil do vlastní branky. Tento vlastenec na sebevědomí týmu naštěstí nezapracoval a za třičtvrtě minuty bylo srovnáno. Soupeř sice do konce utkání jednu branku přidal, i tak ale Olympia i s pomocí dvou hattricků (Pavel Sikora a Jiří Vokřál) porazila Lhokamo vysoko 8:2 a udržela opět třetí výkonnostní skupinu soutěže starších žáků.

Branky K. Hory: P. Sikora 3, J. Vokřál 3, Š. Špaček, V. Junek.

Sestava SKP Olympia Kutná Hora: Smítka Martin - Němec Jakub, Junek Vítek, Tvrdík Filip, Špaček Šimon, Vokřál Jiří, Chlumský Tomáš, Kačerovský Robin, Sikora Pavel, Schwarz Ondřej (kapitán), Růžička Jakub, Novotný Jan.

Jan Dojčiak