Ve Staré Boleslavi se uskutečnilo závěrečné 4. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2008 a 2009). V konkurenci 12 chlapeckých a 13 dívčích družstev skončila kutnohorská družstva na 5. místě (dívky) a 7. místě (chlapci). Celkem se závodů účastnilo 83 chlapců a 114 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Štěpán Viktora (24 b.), Adam Horáček (21 b.) a Tomáš Kurtej a Patrik Nečas (oba 7 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Denisa Linková (21 b.), Ema Kounická (11 b.) a Michaela Adámková a Barbora Melvaldová (obě 9 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách

ŠTĚPÁN VIKTORA

1. místo oštěp (42,85 m)

2. místo koule (12,24 m)

7. místo dálka (521 cm)

ADAM HORÁČEK

2. místo oštěp (40,82 m)

3. místo disk (32,55 m)

7. místo výška (155 cm)

PATRIK NEČAS

7. místo 200 m překážek (32,50 s)

8. místo disk (24,13 m)

TOMÁŠ KURTEJ

8. místo výška (155 cm)

9. místo 200 m překážek (33,39 s)

9. místo disk (23,13 m)

EMA KOUNICKÁ

1. místo výška (155 cm)

BARBORA MELVALDOVÁ

2. místo 1500 m (5:55,15)

MICHAELA ADÁMKOVÁ

2. místo koule (8,85 m)

DENISA LINKOVÁ

3. místo tyč (225 cm)

3. místo oštěp (32,08 m)

6. místo 100 m překážek (16,26 s)

ANNA PAJEROVÁ

4. místo dálka (492 cm)

10. místo 150 m (20,74 s)

NELA MOCOVÁ

6. místo výška (140 cm)

KAMILA SOUKUPOVÁ

9. místo 800 m (3:30,55)

ŠTAFETA 4 X 300 M

5. místo (3:13,87) - Anna Pajerová, Ema Kounická, Michaela Adámková, Barbora Melvaldová

Milan Ujec
Trenéra Libora Tichého vystřídal na lavičce Kutné Hory Milan Ujec

Ve Vlašimi se uskutečnilo závěrečné 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců a dorostenek (chlapci a dívky ročníků narození 2006 a 2007). V konkurenci 9 chlapeckých a 11 dívčích družstev skončila kutnohorská družstva na 6. místě (chlapci) a 9. místě (dívky). Celkem se závodů účastnilo 66 chlapců a 108 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Jakub Horáček (11 b.), Jakub Vácha (10 b.) a Michael Udovenko (8 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Zuzana Veselá (3 b.) a Michaela Pazderová, Nela Čálková a Aneta Kudláčková (všechny 2 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách

JAKUB VÁCHA

3. místo oštěp (38,64 m)

9. místo disk (17,54 m)

JAKUB HORÁČEK

7. místo 300 m překážek (63,97 s)

7. místo výška (150 cm)

8. místo 110 m překážek (17,16 s)

MICHAEL UDOVENKO

7. místo 100 m (11,93 s)

9. místo 110 m překážek (17,28 s)

9. místo dálka (540 cm)

ZUZANA VESELÁ

8. místo 800 m (3:47,09)

ANETA KUDLÁČKOVÁ

9. místo 1500 m (6:11,72)

NELA ČÁLKOVÁ

9. místo koule (9,19 m)

MICHAELA PAZDEROVÁ

9. místo disk (21,57 m)

ŠTAFETA 4 X 100 M

7. místo (58,23 s) - Zuzana Veselá, Nela Čálková, Amélie Volfová, Kateřina Bucharová