Benago nikdy doma nesnižuje své cíle a i tentokrát bude chtít vyhrát, i když si uvědomuje, kdo je v zápase favoritem. „Budeme chtít favorita potrápit. Rádi bychom uštědřili Tangu první porážku v sezoně, vždyť je to jeden z největších favoritů letošní sezony. Chceme navázat na dobrou hru z utkání s Teplicemi,“ řekl na úvod zručský trenér Beni Simitči.

Optimálnímu výkonu nasvědčuje i fakt, že má Beni Simitči kompletní kádr k dispozici. Na hráčích tak bude obtížná věc, jak se vypořádají se nejproduktivnějším duem ligy – Michalem Belejem a Michalem Seidlerem.

„Chceme zastavit hru celé čtyřky Brna, ne jen těchto dvou hráčů,“ zdůraznil Simitči, „Chceme jim rozbourat styl hry. Každý náš hráč ví, co má hrát a koho bránit. I jak se dotyčný protivník bude chovat.“

Proti Benagu ještě může stát únava po náročném týdnu. V úterý hrálo béčko utkání Pražského přeboru a ve středu Zručští postoupili do semifinále poháru po výhře 8:5 v Mostě. „Únava je cítit, ale kluci na to při zápase zapomenou a budou makat o sto šest. Pohárové utkání bylo náročné, protože jsme hráli proti běhavým fotbalistům, ale kluci jsou na tom fyzicky dobře,“ připomněl trenér mužstva.

Domácí tým jistě poženou i fanoušci, kteří jsou na zápas natěšení po poslední domácí výhře nad Teplicemi 8:6. „Pro ně to byl skvělý zápas. Slibujeme, že zápas bude minimálně natolik zajímavý, jako s Teplicemi,“ pozval Beni Simitči.

Zdolá opět Benago doma brněnské Tango jako loni? Nenechte si ujít atraktivní duel utéct a shlédněte ho na vlastní oči v pátek od 20.30 hodin ve zručské sportovní hale.