VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Krajské tenisové soutěže družstev, 5. kolo

Střední Čechy – Tenisové soutěže družstev pokračovaly už pátým kolem, ale v ve 14 skupinách stále vedoucí týmy nepoznaly hořkost porážky. V nejvyšší soutěži Středočeské divizi je kromě Březnice neporaženo i Rohatsko

9.6.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Sonnek

STŘEDOČESKÁ DIVIZE
5. kolo:
TK Březnice – LTC Ml. Boleslav 6:3, Sj. Český Brod – Tenis Dobříš 6:3, LTC Houštka – SK Mělník 6:3, TK Benátky n. J. – SK Rohatsko 0:9.
 1. Březnice 5 5 0  37:8   10
 2. Rohatsko 5 5 0  37:8   10
 3. Český Brod 5 4 1  24:21   9
 4. Ml. Boleslav B 5 2 3  27:18   7
 5. Houštka 5 2 3  20:25   7
 6. Dobříš 5 2 3  16:29   7
 7. Mělník 5 0 5  11:34   5
 8. Benátky n. J. 5 0 5   8:37   5

I. TŘÍDA
Skupina A – 5. kolo:
F.H.TK Dobřichovice C – So Říčany 5:4, TJ Měchenice – Sn. Kladno B 5:4, So Sedlčany – Baník Příbram 7:2, LTC Beroun – TK Kročehlavy 4:5.
 1. F.H.TK Dobřichovice C 5 5 0  32:13  10
 2. Měchenice 5 5 0  31:14  10
 3. Sn. Kladno B 5 3 2  26:19   8
 4. Sedlčany 5 2 3  23:22   7
 5. LTC Beroun 5 2 3  21:24   7
 6. Kročehlavy 5 2 3  20:25   7
 7. Příbram 5 1 4  10:35   6
 8. Říčany 5 0 5  17:28   5
Skupina B – 5. kolo: LTC Poděbrady – LTC Kolín 2:7, TK Benešov – Kelly Tennis Academy 5:4, Tenis Brandýs B – Realsport Nymburk B 5:4, Sparta Kutná Hora – TK Mn. Hradiště 6:3.
 1. Brandýs n. L. B 5 5 0  31:14  10
 2. Nymburk B 5 3 2  27:18   8
 3. LTC Kolín 5 3 2  27:18   8
 4. Mn. Hradiště 5 3 2  25:20   8
 5. Kutná Hora 5 3 2  20:25   8
 6. Poděbrady 5 1 4  18:27   6
 7. KT Academy 5 1 4  18:27   6
 8. Benešov 5 1 4  14:31   6

II. TŘÍDA
Skupina A – 5. kolo:
LTC Rakovník – TJ Kralupy 5:4, SK Kladno – Stochov 7:2, So Nučice – Loko Beroun 7:2, LTC Rudná – So Buštěhrad 9:0.
 1. Nučice 5 5 0  34:11  10
 2. Loko Beroun 5 4 1  32:13   9
 3. Rudná 5 4 1  31:14   9
 4. Stochov 5 3 2  26:19   8
 5. Buštěhrad 5 2 3  14:31   7
 6. SK Kladno 5 1 4  16:29   6
 7. Rakovník 5 1 4  11:34   6
 8. Kralupy 5 0 5  16:29   5
Skupina B – 5. kolo: SK Mělník B – TK Benátky n. J. B 4:5, TK Mn. Hradiště B – LTC Houštka B 3:6, Vestecká sportovní – LTC Bakov n. J. 4:5, LTC Kolín B – Sj. Žiželice n. C. 4:5.
 1, Žiželice n. C. 5 5 0  32:13  10
 2. Bakov n. J. 5 3 2  24:21   8
 3. Vestecká sportovní 5 3 2  23:22   8
 4. Houštka B 5 2 3  23:22   7
 5. Mn. Hradiště B 5 2 3  20:25   7
 6. Mělník B 5 2 3  20:25   7
 7. Benátky n. J. B 5 2 3  16:29   7
 8. LTC Kolín B 5 1 4  22:23   6
Skupina C – 5. kolo: PBtisk Bohutín B – Sportclub Řevnice 3:6, Loko Zdice – Sp. Rožmitál 2:7, LTC Beroun B – TK Březnice B 5:4, So Dobřichovice – Tenis Dobříš B 2:7.
 1. Dobříš B 5 4 1  32:13  9
 2. Rožmitál 5 4 1  30:15  9
 3. Beroun B 5 4 1  26:19  9
 4. Bohutín B 5 3 2  27:18  8
 5. Březnice B 5 2 3  21:24  7
 6. Řevnice 5 2 3  18:27  7
 7. Dobřichovice 5 1 4  16:29  6
 8. Zdice 5 0 5  10:35  5
Skupina D – 5. kolo: SK Černošice – Sparta Kutná Hora B 5:4, Blaník Načeradec – TK Radošovice 6:3, So Votice – So Říčany B 7:2, TK Týnec n. S. – TJ Hrušov 4:5.
 1. Načeradec 5 5 0  33:12  10
 2. Kutná Hora B 5 4 1  27:18   9
 3. Votice 5 4 1  26:19   9
 4. Radošovice 5 3 2  25:20   8
 5. Černošice 5 3 2  23:22   8
 6. Hrušov 5 1 4  17:28   6
 7. Týnec n. S. 5 0 5  18:27   5
 8. Říčany B 5 0 5  11:27   5

III. TŘÍDA
Skupina A – 5. kolo:
So Hostivice – LTC Rudná B 4:5, So Nové Strašecí – So Nučice B 1:8, TK Stochov B – LTC Rakovník B 5:4, SK Černošice B – Hvězda Kladno 5:4.
 1. Rudná B 5 5 0  30:15  10
 2. Hostivice 5 4 1  35:10   9
 3. Černošice B 5 3 2  23:22   8
 4. Nučice B 5 2 3  23:22   7
 5. Stochov B 5 2 3  18:27   7
 6. Nové Strašecí 5 2 3  15:30   7
 7. Hvězda Kladno 5 1 4  20:25   6
 8. Rakovník B 5 1 5  16:29   6
Skupina B – 5. kolo: SK Mělník C – TK Neratovice 6:3, LTC Starý Kolín – Tenis Brandýs C 3:6, Realsport Nymburk C – LTC Poděbrady B 5:4, TK Lysá n. L. – Sj. Český Brod B 6:3.
 1. Lysá n. L. 5 5 0  29:16  10
 2. Český Brod B 5 4 1  25:20   9
 3. Poděbrady B 5 2 3  26:19   7
 4. Starý Kolín 5 2 3  22:23   7
 5. Neratovice 5 2 3  22:23   7
 6. Nymburk C 5 2 3  19:26   7
 7. Brandýs n. L. C 5 2 3  18:27   7
 8. Mělník C 5 1 4  19:26   6
Skupina C – 5. kolo: Baník Příbram B – Sp. Hořovice 7:2, TK Mníšek p. B. – LTC Řevnice 5:4, So Sedlčany B – So Kamýk n. Vlt. 2:7, Sp. Rožmitál B – Sp. Žebrák 3:6.
 1. Kamýk n. Vlt. 5 5 0  36:9   10
 2. Žebrák 5 5 0  28:17  10
 3. Baník Příbram B 5 4 1  28:17   9
 4. Mníšek p. B. 5 3 2  22:23   8
 5. Hořovice 5 1 4  20:26   6
 6. Řevnice 5 1 4  19:26   6
 7. Rožmitál B 5 1 4  16:29   6
 8. Sedlčany B 5 0 5  11:34   5
Skupina D – 5. kolo: Sj. Čerčany – Sparta Kutná Hora C 7:2, 1.TK Pacov – So Votice B 6:3, Jiskra Zruč n. S. – Sj. Čerčany B 6:3, Sparta Kutná Hora D – TK Benešov B 2:7.
 1. Pacov 5 5 0  30:15  10
 2. Čerčany 5 4 1  25:20   9
 3. Zruč n. S. 5 3 2  24:21   8
 4. Čerčany B 5 2 3  24:21   7
 5. Benešov B 5 2 3  23:22   7
 6. Votice B 5 2 3  21:24   7
 7. Kutná Hora D 5 1 4  21:24   6
 8. Kutná Hora C 5 1 4  12:33   6

IV. TŘÍDA
Skupina A – 5. kolo:
LTC Roztoky u Prahy – TJ Kralupy B 6:3, So Buštěhrad B – Botanika Bezděkov 8:1, So. Libiš – SK Žalov odl. na 19. 6., TK Stochov – Pš. Mělník 9:0.
 1. Roztoky u Prahy 5 4 1  26:19  9
 2. Buštěhrad B 4 4 0  32:4   8
 3. Bezděkov/Unhošť 5 3 2  23:22  8
 4. Stochov C 5 2 3  28:17  7
 5. Kralupy B 5 2 3  20:25  7
 6. Žalov 4 2 2  17:19  6
 7. Pš. Mělník 5 1 4  12:33  6
 8. Libiš 3 0 3   4:23  3
Skupina B – 5. kolo: LTC Bakov n. J. B – Sj. Vrdy 9:0, SK Rohatsko B – TK Čáslav B 7:2, TK Čáslav – So Otradovice 5:4, So Týnec n. L. – LTC Starý Kolín B 9:0.
 1. Týnec n. L. 5 5 0  39:6   10
 2. Rohatsko B 5 4 1  31:14   9
 3. Bakov n. J. B 5 3 2  27:18   8
 4. Čáslav A 5 3 2  20:25   8
 5. Otradovice 5 2 3  23:22   7
 6. Vrdy 5 2 3  17:28   7
 7. Starý Kolín B 5 1 4  12:33   6
 8. Čáslav B 5 0 5  11:34   5
Skupina C – 5. kolo: So. Dobřichovice C – So Dobřichovice B 3:6, Sp. Žebrák B – TK Kublov 3:6, Loko Beroun B – LTC Beroun C 8:1, TC Hýskov – F.H.TK Dobřichovice D 5:4, SK Nižbor – Čechie N. Jáchymov 5:4.
 1. Loko Beroun B 5 5 0  34:11  10
 2. Hýskov 5 4 1  25:20   9
 3. Dobřichovice B 5 3 2  26:19   8
 4. Nižbor 5 3 2  26:19   8
 5. Nový Jáchymov 5 2 3  25:20   7
 6. Kublov 4 3 1  19:17   7
 7. Dobřichovice C 5 2 3  22:23   7
 8. Žebrák B 5 1 4  13:32   6
 9. F.H.TK Dobřichovice D 4 1 3  17:19   5
10. LTC Beroun C 5 0 5   9:36   5
Skupina D – 5. kolo: TK Radošovice C – TC Modletice A 5:4, So. V. Popovice – Sp. Průhonice 0:9, So Stránčice – TK Radošovice B 5:4, TC Modletice B – 1.TK Pacov B 3:6.
 1. Průhonice 5 5 0  40:5   10
 2. Pacov B 5 4 1  26:19   9
 3. Modletice B 5 3 2  26:19   8
 4. Stránčice 5 3 2  22:23   8
 5. Radošovice C 5 2 3  20:25   7
 6. Modletice A 5 2 3  19:26   7
 7. Radošovice B 5 1 4  20:25   6
 8. Velké Popovice 5 0 5   7:38   5
Skupina E – 5. kolo: Tenis Dobříš C – TK Březnice D 9:0, So Kamýk B – TC Mokropsy 6:3, TK Březnice C – PBtisk Bohutín C 0:9, Sp. Hořovice B – TJ Měchenice B 5:4.
 1. Bohutín C 5 5 0  38:7   10
 2. Měchenice B 5 4 1  26:19   9
 3. Hořovice B 4 4 0  23:13   8
 4. Dobříš C 5 2 3  26:19   7
 5. Kamýk n. Vlt. 5 2 3  17:28   7
 6. Mokropsy 4 2 2  19:17   6
 7. Višňová 4 1 3  18:18   5
 8. Březnice C 4 0 4  10:26   4
 9. Březnice D 4 0 4   3:33   4
Skupina F – 5. kolo: Kavalier Sázava – TK Týnec n. S. B 7:2, TK Hrušov B – Sporttenis Poříčí n. S. 6:3, TO Bystřice u BN – Kelly Tennis Academy B 8:1, Stř. Skalice – So. Ondřejov nehl.
 1. Bystřice u BN 5 4 1  30:15  9
 2. Sázava 5 3 2  28:17  8
 3. Ondřejov 4 4 0  26:10  8
 4. Stř. Skalice 4 3 1  20:16  7
 5. Týnec n. S. B 5 2 3  18:27  7
 6. Poříčí n. S. 5 1 4  18:27  6
 7. Hrušov B 4 1 3  14:22  5
 8. KT Academy B 4 0 4   8:28  4

Autor: Vlastimil Dudáček

9.6.2011
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Policisté v Čáslavi pátrají po totožnosti dvou neznámých mužů z kamerového záznamu.
11

Policisté v Čáslavi pátrají po totožnosti dvou neznámých mužů

Ilustrační foto.

Zvíře není vánoční dárek, varují provozovatelé útulků

Kašle a rýmy s teplotami přibývá, chřipka však zatím neútočí

Střední Čechy – Nejfrekventovanější výskyt akutních respiračních infekcí zůstává ve středních Čechách na Příbramsku, naopak nejnižší nemocnost se z Kladenska během uplynulého týdne přesunula na Kolínsko. Nadále platí, že situaci lze označovat jako klidnou a nijak nevybočující ze zkušeností uplynulých let. Údaje praktických lékařů a pediatrů sice ukazují, že nemocnost zvolna stoupá – to je však v tomto ročním období obvyklé.

Kam na nejlepší svařák. A za kolik?

/INTERAKTIVNÍ MAPA/ Proklikejte si, kolik zaplatíte za dvě deci svařeného vína či punče na vánočních trzích na náměstích českých, moravských a slezských měst.

Studenti nabízeli své výrobky a služby na Veletrhu fiktivních firem

Čáslav /FOTOGALERIE/ - Poněkud rušno bylo v pátek 15. prosince na Malé scéně Dusíkova divadla v Čáslavi.

Příběh Miroslavy Wiesnerové: Nejsou důležité dárky, ale rodina a pohlazení

Kutnohorsko – O svůj příběh se podělila Miroslava Wiesnerová, která bydlí v obci Tupadly u Čáslavi.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT