Úvod zápasu patřil Kladenským. „Začátek dnešního utkání byl pro nás velmi těžký. Nedařilo se nám vstřelit branku, což nás trochu svazovalo, jelikož jsme byli favoriti, ale pak jsme dali dva góly a začalo se nám hrát mnohem snadněji. Navíc nás podržel svými zákroky brankář Kudrna. Myslím si, že kdybychom dostali první gól, museli bychom tlačit na Kladenské my, což by bylo velmi těžké, ale naštěstí jsme první branku vstřelili, a tak jsme mohli hrát naši hru a Kladno bušilo do nás," říkala staronová posila Benaga Tomáš Drahovský a zároveň autor tří branek. Obzvláště při třetí brance ukázal svou chytrost, když se trefil z trestného kopu přesně mezi nohy hostujícího brankáře a završil tak svůj hattrick.

19. kolo ChFL: FC Benago Zruč n. S. - SAT-AN Kladno 6:0, 27. února 2013.Drahovský nepůsobí v týmu Zruče dlouho, přesto jsou jeho výkony velmi kvalitní, což potvrdil i v tomto utkání. „V týmu jsou víceméně mladí hráči, jako jsem já. Mají chuť hrát futsal, hraje se mi s nimi velmi dobře. S některými z nich jsem hrál již dříve a na ostatní jsem si velmi rychle zvykl, i proto mohu podávat co možná nejlepší výkon již po tak krátké době," dodal slovenský reprezentant.

Benago v pátek odlétá do Kosova, kde bude obhajovat vítězství. „Čeká nás teď turnaj v Kosovu, kam se já i ostatní kluci velmi těšíme. Je to taková menší změna, jiná kultura, utkáme se s jinými soupeři než u nás v lize, trochu si oddychneme a zahrajeme si kvalitní mezinárodní futsal," konstatoval střelec Benaga.

Adam Procházka