„Bezprostředně po utkání samozřejmě panuje zklamání. Nedali jsme góly. Hned v úvodu jsme mohli jít do dvoubrankového vedení, ale neproměnili jsme šance. Jump Boys by v tu chvíli museli začít hrát více dopředu a my bychom chodili do jejich otevřené obrany," řekl po skončení finálového duelu Tomáš Kozel z Rolling Teamu a dodal: „Bohužel se stal přesný opak, kdy Jump Boys dali dva, řekl bych, náhodné góly po odrazu. Pak jsme museli hrát my a do brejků chodili oni. Z toho jsme inkasovali a to rozhodlo utkání."

Jump Boys v utkání dobře pokryli jak Tomáše Kozla, tak jeho kolegu Jana Jíchu. „Nemyslím si, že by bylo klíčovým faktem to, že mě a Jana Jíchu Jump Boys dobře pokryli. Přeci jen hrajeme to jako tým. S Honzou je samozřejmě spolupráce výborná. Občas si něco řekneme, ale hraje se nám spolu velmi dobře. Bohužel ve finále si nás Jump Boys dobře pohlídali, kdežto v semifinále jsme to s Honzou utáhli a dali de facto čtyři góly. Dnes nás Jump Boys eliminovali a nám se nepodařilo je přehrát jiným způsobem," vyjádřil se k dobré obraně Jump Boys a pokrývání klíčových hráčů Rolling Teamu Kozel.

close Finále Final four CD*FL mezi Jump Boys a Rolling Teamem skončilo 4:2, 4. dubna 2014. zoom_in K hodnocení Tomáš Kozla se vyjádřil s úsměvem na rtech i jeho útočný bard Jan Jícha: „Říkám to nerad, ale Tomáš nás v letošním play off Club Deportivo futsalové ligy táhnul a do finále jsme se dostali hlavně jeho zásluhou."

Rolling Team pomýšlel na obhajobu, která se nakonec nepodařila. Přesto ročník 2013/14 hodnotí velmi pozitivně. „Sezonu budeme hodnotit určitě kladně. Měli jsme čtyři zraněné hráče. Milan Černohlávek odehrál pouze dva zápasy. Tomáš Wolf stejně tak. Dá se říci, že jsme sezonu odehráli v pěti, šesti lidech jako minulý rok. Bohužel letos jsme finále, na rozdíl od minulého ročníku, nevyhráli. Neměli jsme tu potřebnou dávku štěstí," zhodnotil uplynulý ročník Kozel.

A jak to bude s Rolling Teamem v následující sezoně? „S kluky jsme výborná parta, a tak si myslím, že v týmu se měnit nic nebude. Půjdeme oslavit finálový žal, ale zároveň samozřejmě druhé místo v Club Deportivo futsalové lize. Připravíme se na další sezonu a věřím, že v ní budeme ještě silnější a více konkurence schopní," uzavřel Tomáš Kozel.

Adam Procházka