Na úvod bych se zeptal, jaká družstva máme možnost vidět pod hlavičkou SKP Olympia Kutná Hora?
Nejdříve bych začal nejmladším družstvem a to jsou starší žáci, ti se účastní přeboru PH+SČ. Poté bych zmínil juniorskou kategorii, zde máme dva týmy. Dívčí tým se účastní 1. ligy a chlapecký tým, který hraje pro letošní rok ve 3. lize. Poslední zástupci SKP Olympia jsou muži A hrající 3. ligu a muži B, jenž hrají přebor PH+SČ.

Jaké z těchto kategorii se věnujete konkrétně vy?
Moje aktuální působení je u týmu juniorek spolu s mým kolegou Lukášem Martinovským. Mimo trénování juniorek občas nastupuji za juniory.

Jaké jsou výsledky juniorek v letošní sezoně?
Letošní sezona je pro juniorky premiérou. Celý loňský rok probíhala pouze příprava na letošní sezonu. V přípravě odehrály několik přátelských zápasů a turnajů. Jejich výsledky byli na tolik uspokojivé, že jsme se rozhodli je přihlásit pro letošní sezonu do celostátní soutěže. Zde jsme byli zařazeni do divize III. Mezi naše soupeřky patří týmy Svitav, Žďáru nad Sázavou, Trutnova, Kolína, Orlicka-Třebovska, Pardubic, Jičína a Jihlavy. Po deseti odehraných zápasech zaujímáme pátou příčku.

Jsou podmínky pro trénovaní v Kutné Hoře dobré?
Podmínky pro trénování v Kutné Hoře jsou špatné a stísněné. Projevuje se to na naší hře vzhledem k rozměrům místních hal. Domácí zápasy musejí být pořádány v nedaleké Zruči nad Sázavou. Jelikož domácí utkání hrajeme téměř na cizí půdě, nemůžeme očekávat větší podporu našich fanoušků. Tímto bych rád všechny pozval na turnaj, konaný právě ve Zruči nad Sázavou dne 28. listopadu od 10 hodin. Přijďte nás podpořit!

Přeji hodně úspěchů ve zbytku sezony vašim svěřenkyním a vám hodně trenérských úspěchů. Chcete ještě dodat něco důležitého, co jste zde nezmínil?
Já také děkuji za rozhovor a chtěl bych poděkovat hráčkám za jejich zodpovědný přístup k tomuto sportu.

Zdroj: Štěpán Vrána