Kutná Hora - Dačice 6:4

„Na tento zápas bych nejraději hned zapomněl. Ale nejde to, poučíme se z něj jak týmově, tak každý v týmu individuálně. Musíme si vyhodnotit, proč jsme odehráli nejhorší zápas sezony a příští víkend být tím týmem, kterým chceme být,“ ulevil si na klubových stránkách trenér Kutné Hory David Štursa. „Tři body jsme doslova urvali a vybojovali, v tabulce ale jsou. Jdeme dál, děkujeme soupeři za utkání, odehrál v devíti hráčkách aktivní zápas, za což zaslouží uznání,“ chválil protivníka kouč domácího výběru.

Prohlédněte si radost fanoušků po gólu Natálie Trpišovské

Zdroj: Deník/Vladimír Malinovský

„Do zápasu se nám povedlo nastoupit s čistou hlavou a pozitivní náladou, což se projevilo i na hřišti. Pomohlo i to, že jsme vstřelili branku jako první, ačkoliv jsme o náskok brzy přišli. Ačkoliv soupeř hrál více na balonku, zápas nás bavil, vytvářeli jsme si dobré brankové příležitosti a až do konce se rvali o body. Škoda, ale odcházíme s hlavami nahoře a i s úsměvy na tváři. Moc děkuji holkám za skvělý výkon v malém počtu a za příjemný florbalový zážitek,“ okomentoval utkání hostující kouč Lukáš Vacuška.

Z florbalového utkání divize mužů Kutná Hora - Klatovy (14:3)
Naprostá dominance a kanonáda florbalistů. Tvrdík a Chalupa nastříleli hattricky

Branky: 4. Natálie Trpišovská, 20. Kristýna Venclová, 26. Kateřina Moravcová, 38. Natálie Dubská, 43. Dominika Němcová, 55. Kristýna Venclová - 4. Karolína Petrlíková, 37. Lucie Petráková, 38. Monika Hrnečková, 47. Adéla Lélyová. Vyloučení: 1:1. Bez využití. Diváci: 70. Třetiny: 2:1, 2:2, 2:1.