Po dobu letní přestávky zůstane lídrem družstvo Kostelce, které porazilo v domácím prostředí soupeře ze Sendražic. Jeho náskok na pronásledovatele je pouhý jediný bod, a tak závěr soutěže v září slibuje dramatickou koncovku. Kutná Hora hostila Církvici a pouze v úvodu prohrávala 0:1. Pak vývoj utkání zcela otočila a získala s přehledem oba body.

Stejným poměrem, jako předcházející duely, skončil i ten v Přišimasích, které si pohlídaly vítězství nad Sázavou. Nejvyrovnanější bitva se odehrála již ve čtvrteční předehrávce ve Velimi, která přivítala rezervu Čáslavi. Soupeři se střídali ve vedení a po zápase jednotlivců vylo skóre vyrovnané 3:3. Další dvě třísetové bitvy přinesly domácímu týmu vedení 5:3, ale Čáslavští zvládli závěr na jedničku a utkání nakonec skončilo spravedlivou dělbou bodů.

Výsledky 6. kola: Velim - Čáslav B 5:5 (sety 12:14), K. Hora – Církvice 7:3 (15:8), Konojedy – Sendražice 7:3 (16:7), Přišimasy – Sázava 7:3 (14:9), Č. Brod C – volno.
Program 7. kola, sobota 5. září od 9 hod.: Čáslav B – Konojedy, Sendražice – Přišimasy, Sázava – Kutná Hora, Č. Brod C – Velim (6. 9.), Církvice – volno.

Český Brod B jistým finalistou

Středočeský krajský přebor měl na pořadu poslední 6. kolo základní části. Tabulky ovšem nemají konečnou podobu, jelikož zbývají dohrát ve skupině A hned tři zápasy a v B skupině dva duely.

Ve skupině A prohrál poprvé Zaječov na hřišti Lihy, která se ziskem obou bodů hodně přiblížila k postupu do finálové čtyřky. Zvánovice opět nehrály a čekají je tři dohrávky.

Ve skupině B si postup zajistila rezerva Českého Brodu po dramatickém vítězství v Čelákovicích. Jizerní Vtelno vybojovalo doma vítězství nad Čáslaví/ Vrdy, a to až zlepšeným závěrem, když stav utkání byl po zápase jednotlivců 3:3. O druhém postupujícím tak rozhodně dohrávka 5. kola: Jizerní Vtelno – Čelákovice B.

Výsledky 6. kola, skupina A: Šacung B – Zvánovice nehráno, Liha - Zaječov 6:2.
Skupina B: Jizerní Vtelno – Čáslav/ Vrdy 6:3, Čelákovice B – Český Brod B 4:6.