Kutná Hora – Futsalová Club Deportivo liga pokračovala ve čtvrtek večer zápasy 10. kola. Vedoucí celek Jump Boys se na první příčce udržel, když remizoval s aktuálně druhým týmem tabulky VS35,- 2:2. Podruhé za sebou se podařilo zvítězit Dřevu Tvrdík, které zdolalo Chvojkovice 3:2.

30.1.2015

10. hrací den CD*FL.Foto: Deník/ Michal Pavlík

Dřevo Tvrdík – STS Chvojkovice 3:2 (1:0)

Dřevo Tvrdík se ujalo vedení ve 14. minutě, kdy se z jediné trefy v prvním poločase radoval A. Volenec. Krátce po přestávce dokázal chvojkovický Bedřich Franc dvěma góly výsledek otočit, ale tvrdíkovci se nevzdali. Ve 29. minutě vyrovnal na 2:2 Černohlávek a v poslední minutě se radoval po rohovém kopu Radil. Dřevo tak vyhrálo podruhé za sebou a zdramatizovalo boj o play off.

Branky a nahrávky: 14. A. Volenec, 29. Černohlávek, 32. Radil (Herčík) – 19. Franc (Jirásek), 25. Franc (Vácha). Rozhodčí: Mucha – Müller. Bez karet.
Dřevo Tvrdík: Březina – Z. Volenec, A. Volenec, Černohlávek, Radil, B. Pospíšil, Červinka, Herčík.
Chvojkovice: Šnajdr – Klíma, Kocourek, Franc, Čunderlík, Jirásek, Böhm, Vácha.

Jump Boys – VS35,- 2:2 (0:1)

Sestava kolaFutsalisté Jump Boys rozehráli utkání dobře, ale z náporu nedokázali vytěžit branku. To se naopak povedlo Lebedovi z VS35,-, který na půlce ukořistil míč a přesnou ranou k tyči otevřel skóre zápasu. Do přestávky se radoval i Šourek, ale jeho gól hlavou sudí neuznali pro faul na brankáře.

Jump Boys dokázali vyrovnat až po přestávce, kdy se po pasu Schwarze prosadil Šourek. Ten Samý hráč překonal Korejtka i ve 22. minutě a Jump Boys vedli 2:1. Jenže o minutu později srovnal Hačka a stav 2:2 vydržel i přes závěrečný nápor Jump Boys a šanci Lebedy.

Branky a nahrávky: 18. Šourek (Schwarz), 22. Šourek (Čižinský) – 12. Lebeda, 23. Hačka. Rozhodčí: Mucha – Müller. Bez karet.
Jump Boys: Čižinský – Zelený, Hylský, Šourek, Pavlík, Schwarz, Vojtíšek.
VS35,-: Korejtko – Lebeda, Hulman, Hačka, M. Šváb, Kopecký, Menšík.

N. P. C. Kutná Hora – Kantor&Spol. 2:3 (1:0)

Vyrovnané utkání přinesl i třetí duel. Poločasové vedení 1:0 vystřelil týmu N. P. C. Kutná Hora Pašiak. Blažek sice po přestávce z penalty vyrovnal, ale čtyři minuty před koncem poslal N. P. C. znovu do vedení Pašiak. Závěr utkání však ovládl Kantor. Nejprve Fuksa dvě minuty do konce vyrovnal na 2:2. Následně uviděl žlutou kartu Pašiak a N. P. C. hráli dvě minuty ve třech. Přesilovku Kantor využil po trefě Blažka – 2:3.

Branky a nahrávky: 16. Pašiak, 28. Pašiak – 22. Blažek (pk), 30. Fuksa, 32. Blažek. Rozhodčí: Mucha – Müller. ŽK: 32. Pašiak (NPC).
N. P. C. Kutná Hora: R. Vokoun – L. Vokoun, Pašiak, Havlíček, Záhrobský, Jeřábek, Biroš, Kalfiřt, Král, Lagron.
Kantor&Spol.: M. Moc – M. Růžička, Blažek, Fuksa, Výborný, Zeman.

Fitness Centrum KH – Restaurace Na Valech 6:6 (2:2)

ProgramV posledním zápase večera padlo nejvíce branek a zrodila se druhá remíza. Zápas se přeléval z jedné strany na druhou. Střelecky se dařilo Antošovi z Fitness Centra a Vančurovi z Restaurace Na Valech. Oba zaznamenali hattrick. Šanci na vítězství živila Restaurace, která vedla ještě v poslední minutě 6:5. Vlach nejprve jednu penaltu za pátý faul zlikvidoval, ale na druhou Semínkovu už byl krátký. Zápas tak skončil zaslouženou remízou.

Branky a nahrávky: 7. Antoš (Žaloudek), 14. Antoš, 18. Antoš (Martinek), 21. vlastní, 22. Semínko (M. Vocel), 32. Semínko (pk) – 11. Hvězda (Mrštík), 16. Vančura (Hvězda), 17. Vančura (Vavřina), 17. Vančura (Mrštík), 27. J. Růžička (Hvězda), 28. Vavřina (Ďoubal). Rozhodčí: Mucha – Müller. ŽK: Antoš – Hvězda, Vančura.
Fitness Centrum: M. Vocel – Dejmal, Martinek, Antoš, Dastych, Semínko, Žaloudek.
Restaurace NV: Vlach – J. Růžička, Ďoubal, Vavřina, Vančura, Hvězda, Petr Mrštík.

Tabulka

Tabulka

30.1.2015 VSTUP DO DISKUSE
Lipová alej v Komenského sadech

Ratajská alej má druhé místo v kraji v soutěži Alej roku 2017

Pavel Dědič a iniciátor návštěvy nadrotmistr Vladimír Kosina během prohlídky letounu L-159 ALCA.
3

Čáslavská základna se nechala inspirovat projektem Ježíškova vnoučata

Policisté žádají veřejnost o spolupráci při pátrání po neznámém pachateli

Kutná Hora - Policisté se opětovně obracejí k široké veřejnosti s žádostí o poskytnutí svědectví k případu, o kterém jsme vás informovali v uplynulých dnech.

KRIMI MIX: Ukradl tři metry krychlového palivového dřeva

Kutnohorsko - Čím se zabývají policisté na Kutnohorsku? Přečtěte si krimi zprávy z regionu!

Při nehodě nebyl naštěstí nikdo vážně zraněn

Čáslav - K dopravní nehodě na tříramenné křižovatce silnice číslo I/38 a nájezdu ze silnice od obce Čáslav ulice Chrudimská došlo 11. prosince v 16.50 hodin.

Videosouhrn SPECIÁL: Česko zpívalo koledy. Podívejte se

Ve stejnou chvíli zpívalo neuvěřitelných 125 tisíc lidí po celé zemi stejné vánoční koledy. Přinášíme vám speciální vydání videosouhrnu, díky kterému budete moci nasát vánoční atmosféru z mnoha míst najednou.