Na medailové pozice soustředěně zaútočily ze zadních pozic hráčky mistrovské Slavie Praha. Stříbrnou medaili si odváží Šárka Marková po druhé šestistovce finálového dne (rovných 600). Třetí příčku obsadila Růžena Smrčková.

Kamila Barborová vybojovala na mistrovství republiky v Praze na kuželně Konstruktivy 1. místo a stala se tedy mistryní České republiky. Rekordem kuželny a Českým rekordem na 2x120hs výkony 629 a 613 kuželek ukázala všem, že se v Kutné Hoře kuželky hrát umí.

Mistrovství republiky jednotlivců

V obou svátečních víkendech se odehrála mistrovství republiky jednotlivců. TJ Sparta Kutná Hora měla sedm zástupců v těchto jednorázových soutěžích.

Ve Valašském Meziříčí se odehrálo Mistrovství republiky dorostenců. Zde se na velmi pěkném, leč nepopulárním 4. místě umístil Petr Tomáš s výkony 563 a 525 kuželek. Osmnácté místo obsadil Leoš Vobořil výkonem 514 kuželek.

V Přerově na mistrovství republiky seniorů měla Sparta zastoupení v podobě Františka Tesaře. Ten se umístil na 5. místě výkonem 583 kuželek.

Kuželna v Rosicích hostila mistrovství republiky v juniorkách. Zde hrála Eva Renková, která obsadila 17. místo výkonem 517 kuželek a Hana Vobořilová 26. místo výkonem 484 kuželek.

V Pelhřimově se konalo mistrovství republiky juniorů, kde Jiří Pokorný výkonem 501 kuželek obsadil 31. místo.

Zdroj: Hana Barborová