Lokomotiva Louny – Sparta Kutná Hora 42:35 (22:11)

Tým Loun v podzimním utkání Spartu v jejím domácím prostředí (v Kostelci nad Č. lesy) porazil o čtyři branky 26:30, po poločasovém vedení 12:19. A v sobotní odvetě byl poměrně jasným favoritem.

Konečná porážka o sedm branek – 42:35 byla celkem přijatelná. Zvláště 35 nastřílených branek šesticí borců, hrajících bez možnosti střídání, je velmi dobrý výkon. Nejvíce branek Sparty zaznamenala dvojice Kuře – Brož (druhý jmenovaný všech 7 ve 2. poločasu), pochvalu za velmi statečný výkon však zasluhuje všech „sedm statečných".

„Utkání mělo podobný průběh jako to, které jsme sehráli na podzim na domácí půdě. Špatný začátek a nervózní závěr. Opět jsme odjížděli se sestavou bez „střídání"," říkal trenér Jiří Hasala a postupně zhodnotil výkony svých svěřenců: „David byl příliš přemotivován - ztráty balonu dvakrát rychle po sobě, v úvodu utkání vyloučen, postupem času se ale uklidnil a podával standardní výkon. Matěj - málo agresivní v obraně, Martinové - bojovníci k pohledání, v útoku se jim dařilo prosazovat se až po změně útočného systému, Michal - kapitola sama pro sebe, zvládl i dvě „obličejovky" a jednu „kulovku", Vojta - zatím jeho nejpovedenější utkání, Michal - nebylo to špatné, Pavel a Jirka - udrželi kluky i sami sebe v klidu. Více nás opravdu nebylo, snad se po Velikonocích vše v dobré obrátí a budeme nastupovat v kompletní sestavě."

StatistikySestava a branky KH: Karlovský - Kuře 8, Brož 7, Piskač 6, Bielický 5, Nádvorník 5 a M. Veselý 4. Trenér Jiří Hasala. Napomínání: 1 – 2. Vyloučení: 10 – 7. ČK: 2 – 1. Sedmičky: 3/1 – 7/6. Rozhodčí: Větrovský (Č. Budějovice) - Barták (Třeboň). Diváci: 42.