První branku vstřelili hosté z Kutné Hory, vedení si drželi, stav se upravoval na 2:4, následně 6:8, ale pak přišla dobrá série domácích, čímž otočili na 10:8. Rozdíl dvou branek se nezměnil ani po konci prvního poločasu, Sezimovo Ústí vedlo nad Kutnou Horou 14:12.

Ve druhém poločase si domácí vytvořili náskok čtyř branek, vydržel jim do osmačtyřicáté minuty, kdy Kutnohorští upravili na 19:18. Domácí házenkáři ale využili chyby hostů a opět odskočili o tři branky. Hostům se přece jen podařilo otočit stav utkání, když vstřelili čtyři branky za sebou a vedli 22:23. V posledních pěti minutách ale nedokázali zabránit domácím a nakonec prohráli 25:23.

Kutnohorský brankář Filip si připsal jednadvacet zákroků, nejlepším střelcem byl domácí Přibyl, který zaznamenal čtrnáct zásahů. Za Kutnou Horu měl nejvíc vstřelených branek Jeníček, který si připsal šest branek.

Sezimovo Ústí – Kutná Hora 25:23 (14:12)

Sezimovo Ústí: Janků, Zůbek, Přibyl, Kortan, Chlaň, J. Švadlena, Kulhavý, R. Švadlena, Ubl, Bílý, Hrachovec, Ježek, Králík. Trenér Vlastimil Zůbek.

Kutná Hora: Červenka, Filip – Jeníček, Falge, polívka, Pugliese, Petránek, Brož, Hájek, Hovorka, Horák, Salák, M. Veselý. Trenér Vít Šnajdr.