Do utkání vstoupili Zručští velmi rozpačitě a špatnou obranou dovolili soupeři získat náskok 5-ti branek. Teprve v závěru poločasu Jiskra zabrala a dokázala snížit na rozdíl tří branek a poločas tak skončil v poměru 6:9.

Po strkanici v závěru poločasu začínali domácí hrát druhý poločas se čtyřmi hráči, soupeř byl oslaben pouze o jednoho, který dostal červenou kartu, v jeho průběhu začala Jiskra pomalu náskok soupeře stahovat až do 55. minuty, kdy vyrovnala a měla další šance na to jít do vedení. Bohužel se jí to nepovedlo a soupeř v závěrečné minutě vstřelil dva góly a vyhrál 16:14. Zručské družstvo může mrzet neproměnění několika vyložených šancí. Za zmínku stojí vynikající výkony obou brankářů. Závěrečné skóre napovídá, že obrany obou celků dominovaly nad útokem.

Zruč n. S. – Chodov 14:16 (6:9)

Sestava a branky Zruče n. S.: Vodrážka, P. Felis - Dolejší 5, M. Felis 2, Hejl 2, P. Kaplan 2, Příhoda 1, Vrzáček 1, Netolický 1, Vávra, Kuchyňka, J. Kaplan, D. Korel, Quirsfeld.

Zdroj: Petr Felis