K postupu do semifinále se nejvíce před odvetami přiblížily týmy Green Baru a Freaks.

Jump Boys měli namále, ale Kantory nakonec udolali.

Restaurace Na Valech si neporadila s bojovnými Chvojkovicemi.

Green Bar – Teachers 4:1 (2:0)

Před zraky svého otce Luboše v utkání zaválel Lukáš Votava z Green Baru. V zápase si připsal hattrick a pomohl svému týmu k vítězství 4:1. Výhra favoritů se začala rodit ve 3. minutě, kdy brankář Teachers Pav. Váňa neudržel střelu svého syna Petra a pro L. Votavu nebyl problém skórovat. Předtím však učitelé zahodili dvě velké šance. Korejtko totiž chytal skvěle. O dvě branky vedl Green Bar v 7. minutě, kdy po hezké individuální akci Petra Váni skóroval znovu L. Votava.

Třetí branku přidal po přestávce sám Petr Váňa po střele k tyči otcovy branky – 3:0. Teachers se podařilo překonat Korejtka až ve 24. minutě po efektivní patičce M. Frejlacha, jenže tříbrankové vedení vrátil Green Baru znovu L. Votava a hattrick byl na světě.

Branky a nahrávky: 3. L. Votava, 7. L. Votava (Petr Váňa), 20. Petr Váňa, 26. L. Votava – 24. M. Frejlach (Auer). Rozhodčí: Petr Dolejš, Jakub Koleček. ŽK: Petr Váňa – Hvězda. Green Bar: Korejtko – M. Votava, O. Votava, L. Votava, Petr Váňa, M. Král. Teachers: Pav. Váňa – Hejduk, M. Frejlach, Sochůrek, Valtr, T. Šváb, Jelínek, Hvězda, Auer.
Rest. Na Valech – STS Chvojkovice 4:6 (2:4)

Skóre zápasu otevřel povedeným bodlem z poloviny hřišti J. Růžička. Vala vedla 1:0 a začala naplňovat roli papírového favorita. Jenže pak jako by „Valník“ vypnul. Kubát z brejku vyrovnal a Čunderlík přízemní ranou ze střední vzdálenosti skóre otočil. Ve 13. a 14. minutě bylo s Restaurací zle nedobře, když Franc nejprve proměnil penaltu a vzápětí zakončil rychlou kombinaci – 1:4! Do přestávky ještě stačil upravit skóre Sýs, který tečoval střelu Jana Spáčila.

Za stavu 2:4 začala druhá půle. S ní také přetahovaná o konečný rozdíl skóre. Na snížení Jak. Vančury odpověděl dovršením hattricku Franc. Výstavní šibenici pak trefil do Peroutkovy brány Sýs a bylo to znovu o gól - 4:5. Rozhodnutí přišlo ve 29. minutě. Brankář Valů Malina šel do souboje s Francem příliš měkce a útočník Chvojkovic svým čtvrtým gólem v zápase stanovil příjemný náskok do odvety o dvě branky.

Branky a nahrávky: 6. J. Růžička (Jak. Vančura), 15. Sýs (Jan Spáčil), 18. Jak. Vančura (Sýs), 27. Sýs (Jak. Spáčil) – 7. Kubát (Böhm), 9. Čunderlík, 13. pok. kop Franc, 14. Franc (Kubát), 22. Franc (Kocourek), 29. Franc. Rozhodčí: Petr Dolejš, Jakub Koleček. ŽK: Vlach (RnV). ČK: 30. Vlach (RnV). Restaurace Na Valech: Malina – J. Růžička, Vlach, Sýs, Kosík, Jak. Vančura, Jak. Spáčil, Jan Spáčil, Ďoubal. Chvojkovice: Peroutka – Klíma, Dostál, Böhm, Kocourek, Kubát, Čunderlík, Hurt, Jirásek, Franc.
Dřevo Tvrdík – Freaks 4:7 (2:2)

Po opatrném začátku padla první branka až v 8. minutě. Skokan trefil výstavního „angličana“ a Freaks vedli. Srovnat se podařilo po individuální akci Černohlávkovi, ale vzápětí na jeho gól našel odpověď M. Šváb – 1:2. Jenže Černohlávek byl ve formě a zařídil poločasovou remízu 2:2.

Po přestávce jako by na palubovce bylo jen jedno mužstvo. Freaks čtyřmi góly v rozmezí čtyř minut zápas rozhodli, mrzet je můžou pouze inkasované branky po trefách Černohlávka a Herčíka. S náskokem o tři branky jsou tak Freaks spolu s Green Barem nejžhavějším kandidátem na postup do semifinále.

Branky a nahrávky: 12. Černohlávek, 14. Černohlávek, 26. Černohlávek (Červinka), 28. Herčík (J. Veselý) – 8. Skokan, 12. M. Šváb (T. Kozel), 20. A. Dostál (M. Snížek), 21. Skokan (P. Kozel), 22. Skokan (D. Dastych), 24. T. Kozel (A. Dostál), 28. D. Dastych (T. Kozel). Rozhodčí: Petr Dolejš, Jakub Koleček. Bez karet. Dřevo Tvrdík: Flégr – M. Veselá, J. Veselý, Z. Volenec, Kakáček, Červinka, Černohlávek, Herčík, Hačka, Radil. Freaks: Snížek – A. Dostál, D. Dastych, T. Kozel, P. Kozel, M. Šváb, Skokan.
Jump Boys – Kantor&Spol. 4:3 (2:1)

Zápas prvního s osmým mohl gólově otevřít Puk, ale jeho rána trefila jen tyč branky Kantoru. Šourkovu střelu zase vyrazil brankář M. Moc. Ve 12. minutě se po špatném výhozu Čižinského ujal míče J. Špitálník a lehce zakončil – 0:1. Odpověď od růžových přišla hned dvojitá. Nejdříve do prázdné brány skóroval A. Schwarz a o minutu později Šourek poslal míč M. Mocovi mezi nohy – 2:1.

Druhý poločas načal J. Vrba, který po samostatné akci našel cestu až do brány. Jump Boys vedli 3:1. Šourek ovšem poté fauloval kantora Blažka a tím soupeři zajistil penaltu, kterou M. Růžička s přehledem proměnil – 3:2. Stejnou šanci dostali i růžoví po faulu na A. Schwarze, ale M. Moc střelu Vojtíška vychytal. Ani druhá penalta kopaná A. Schwarzem nebyla proměněna. Stará pravda „Nedáš, dostaneš“ se potvrdila i v tomto zápase a J. Špitálník vyrovnal na 3:3. Půl minuty před koncem rozhodl o výsledku Puk svojí tvrdou ránou z penalty do šibenice - 4:3.

Branky a nahrávky: 14. A. Schwarz (Puk), 15. Šourek, 19. J. Vrba, 30. pok. kop Puk – 12. J. Špitálník, 23. pok. kop M. Růžička, 28. J. Špitálník (J. Moc). Rozhodčí: Petr Dolejš, Jakub Koleček. Bez karet. Jump Boys: Čižinský – Šourek, Pavlík, Hylský, J. Vrba, Vojtíšek, A. Schwarz, Puk. Kantor&Spol.: M. Moc – J. Moc, Blažek, M. Růžička, Kantor, J. Špitálník, R. Poul, M. Vrba.
Sestava kola: Korejtko (Green Bar) – Skokan (Freaks), Černohlávek (Dřevo Tvrdík) - Franc (Chvojkovice), L. Votava (Green Bar).

Čtvrtfinálové odvety, 17. března 2011 (hala Bios, 2x15 hrubý): Jump Boys – Kantor&Spol. (19.30), Restaurace Na Valech – STS Chvojkovice (20.00), Dřevo Tvrdík – Freaks (20.30), Green Bar – Teachers (21.00).