FSK Malešov – Krampfest 1:2 (1:1)

Sestava kolaMalešovští futsalisté opět rozehráli vyrovnanou partii a snažili se více držet míč na svých sálovkách. Skóre se poprvé měnilo ve 12. minutě. Malešovský J. Kalfiřt poslal vysokou přihrávku na Pavlíka, jehož střela skončila za zády brankáře Zemana – 1:0. Malešov rychle nasbíral čtyři fauly a tak musel být vzadu hodně obezřetný. Jeden z průniků zakončil přesně Pacák a Krampfest těsně před přestávkou vyrovnal na 1:1.

Hned po rozehrávce Krampfest zaútočil a Baroch svou přízemní ranou z pravé strany prostřelil Táborského – 1:2. Vyrovnaná hra pokračovala i nadále a Krampfest podržel brankář Zeman. Tři minuty před koncem zkusil Malešov hru bez brankáře a zamknul Krampfest na jejich polovině. Tlak se umocnil ještě ve 29. minutě, kdy viděl druhou žlutou kartu Winkler z Krampfestu, jenže Pavlík z dobré pozice pálil nad a poslední střelu zápasu chytil těsně před brankovou čárou Zeman. Malešov tak podruhé v řadě prohrál 1:2. Krampfest vyhrál i svůj druhý zápas v soutěži.

Branky a nahrávky: 12. M. Pavlík (J. Kalfiřt) – 15. Pacák (Hájek), 17. Baroch (V. Pudil). Rozhodčí: Mucha – Onderka. ŽK: Pacák, Winkler, Šesták (vš. K). ČK: 29. Winkler (K).
FSK Malešov: Táborský – Vokoun, M. Frejlach, Poklop, Zelený – M. Pavlík, J. Kalfiřt, Magat, Klečák.
Krampfest: Zeman – Pacák, Pudil, Kruliš, Baroch, Hájek, Winkler, Šesták.

Ultimate Team – Ganamos 1:5 (1:2)

Ganamos začali svůj zápas výtečně. Už v 1. minutě otevřel skóre J. Špitálník. Ten samý hráč o minutu později zvýšil už na 2:0 pro svůj tým. Pak se hra na několik minut uklidnila a ke slovu se dostal i Ultimate Team. V 10. minutě snížil Jarkuliš na 1:2 a překonal tak jinak bezchybného brankáře Šnajdra.

Po přestávce však palubovka patřila pouze hráčům Ganamos. Deset minut před koncem zvýšil Špírek na 3:1. Pět minut poté J. Špitálník zkompletoval hattrick a tři minuty před koncem pečetil výhru Ganamos povedenou ranou pod břevno Churavý – 1:5. Tým Ganamos se tak posunul na první místo v tabulce. Ultimate Team je poslední.

Branky a nahrávky: 10. Jarkuliš (Jirků) – 1. J. Špitálník (Churavý), 2. J. Špitálník (Špírek), 20. Špírek (Šnajdr), 25. J. Špitálník, 27. Churavý (J. Špitálník). Rozhodčí: Mucha – Onderka. ŽK: Jarkuliš, Kulhánek.
Ultimate Team: Hanzl – Jarkuliš, Jirků, Jan Štefl, Jungwirth, Macháček, O. Nedvěd, Kulhánek, Vácha.
Ganamos: Šnajdr – Jak. Štefl, Ďuriš, Vaněk, Churavý, Špírek, J. Špitálník.

N. P. C. Kutná Hora – Young Devils 2:3 (2:1)

Výsledkově se hrál zápas jako na centrifuze. Ve 4. minutě vstřelil první branku zápasu Dominik Martinek a Young Devils vedli 1:0. Jenže N. P. C. Kutná Hora dokázalo do přestávky výsledek otočit. Nejprve Radim Jeřábek ve 13. minutě vyrovnal na 1:1, aby následně mohl Lukáš Kraus poslat svůj tým do poločasového vedení 2:1.

Stav 2:1 vydržel nakonec až do 28. minuty, kdy zápas dostal své rozuzlení. Nejprve Martinek pěknou ranou vyrovnal na 2:2 a hned po rozehrávce Fuksa svým gólem výsledek otočil. Young Devils tak vyhráli 3:2 a se čtyřmi body se posunuli právě před N. P. C. Kutná Hora.

Branky a nahrávky: 13. R. Jeřábek (Šimůnek), 14. L. Kraus (Biroš) – 4. Martinek (Antoš), 28. Martinek, 28. Fuksa (Antoš). Rozhodčí: Mucha – Onderka. ŽK: Fuksa (YD).
N. P. C. KH: Z. Cink – Mukařovský, Šimůnek, F. Kalfiřt, Lagron, R. Jeřábek, Biroš, O. Vojtíšek, L. Kraus.
Young Devils: V. Jeřábek – Dejmal, Antoš, Koriťák, Martinek, Sochr, Fuksa, Culek, Moravec.

Blue Wings – Soča Suchdol 5:2 (2:0)

Soča Suchdol teprve vstupovala do soutěže a rozhodně ji nečekalo nic lehkého. A to se naplnilo i v zápase. Již ve 3. minutě se prosadil střelec večera Adam Kokeš – 1:0. V 6. minutě už vedli Blue Wings 2:0. Karbana tentokrát překonal D. Marek.

Po přestávce se Blue Wings rychle vyfaulovali, což přineslo dramatickou zápletku, ale nepředbíhejme. Ve 20. minutě se znovu prosadil A. Kokeš a na tabuli svítilo skóre 3:0. Ve 22. minutě přišel pátý faul Blue Wings a nařízenou desítku proměnil Gembický – 3:1. Další penalta přišla až za stavu 4:1. Ve 27. minutě totiž zkompletoval hattrick A. Kokeš, nicméně Gembický proměnil i druhou penaltu – 4:2. A následně přišla i třetí. Gembický se znovu odhodlal, ale na 3:4 nesnížil. Vítězství Blue Wings tak pečetil ve 30. minutě svou čtvrtou brankou A. Kokeš – 5:2.

Branky a nahrávky: 3. A. Kokeš (Lebduška), 6. D. Marek (Lebduška), 20. A. Kokeš (D. Marek), 27. A. Kokeš (Fuxa), 30. A. Kokeš (Havránek) – 22. Gembický (pk), 29. Gembický (pk). Rozhodčí: Mucha – Onderka. ŽK: D. Marek (BW).
Blue Wings: Neprášek – Šafařík, D. Marek, Bilinkiewicz, Havránek, V. Pavlík, A. Kokeš, Fuxa, Lebduška.
Soča Suchdol: Karban – V. Kopáček st., V. Kopáček ml., P. Bříza, Bohouňovský, Pavel, Langr, Suntych, Novotný, Gembický.