Jump Boys – Kantor&Spol. 5:1 (3:1)

Zápas začal na obě strany hodně vlažně, ale vše rozsekl v 6. minutě Kudláček, který po chybě obrany Jump Boys prostřelil Čižinského. Obhájce titulu se probudil až v 10. minutě. Pavlík posunul míč na Zeleného a jeho střela zapadla k tyči Mocovy brány. S Jump Boys jako by spadla nervozita a druhý gól přidal v 16. minutě Schwarz, který z trestného kopu vymetl šibenici branky Kantoru. Gólem do šatny se pak prezentoval Husa, který vybojoval míč a v rychlém brejku si ho efektivně narazil se Schwarzem – 3:1.

Ani po přestávce se Kantoru nepodařilo výsledek zvrátit. V několika případech podržel mistra brankář Čižinský. Ve 31. minutě se pak v pokutovém území soupeře prosadil Schwarz a dvě minuty před koncem pečetil postup Jump Boys do finále Slezák – 5:1.

Branky a nahrávky: 10. Zelený (Pavlík), 16. Schwarz, 20. Husa (Schwarz), 31. Schwarz (Slezák), 38. Slezák – 6. Kudláček. Rozhodčí: Mucha – Onderka. ŽK: Schwarz (JB). Diváci: 80.

Jump Boys: Čižinský – Husa, Zelený, Novotný – Pavlík, Schwarz, Vojtíšek, Slezák.
Kantor: M. Moc – Fuksa, Blažek, M. Růžička – Zeman, Bouma, Kudláček.

Green Bar – Fitness Centrum KH 4:1 (2:0)

Druhým finalistou se stal Green Bar, který si pomohl hlavně na začátku zápasu. Už ve 4. minutě prostřelil brankáře M. Vocela J. Veselý – 1:0. Pět minut před přestávkou zvýšil na 2:0 Petr Váňa.

Fitness Centrum po přestávce přidalo na obrátkách, ale povedlo se mu pouze jednou snížit, když se ve 29. minutě prosadil tahoun týmu Milan Antoš. Nicméně v závěru Fitness inkasoval dva góly z brejků. Na 3:1 zvýšil Dušan Pipek a skóre zápasu uzavřel tvrdou ranou Frejlach – 4:1.

Branky a nahrávky: 4. J. Veselý (Váňa), 15. Váňa (T. Výborný), 37. D. Pipek (J. Veselý), 39. M. Frejlach (D. Pipek) – 29. Antoš (Dastych). Rozhodčí: Mucha – Onderka. Bez karet. Diváci: 80.

Green Bar: T. Výborný – D. Pipek, M. Votava, Váňa – Frejlach, J. Veselý, Bilinkiewicz.
Fitness Centrum KH: Vocel – L. Novotný, Dastych, Semínko, Šesták – Martinek, Antoš, Dejmal.

Program pátečního večera 17. 4. 2015

17:20 Turnaj legend kutnohorského futsalu
(Olympia, Saunatop, FC Kalich, Teachers)
19:40 o třetí místo: Kantor&Spol. - Fitness Centrum KH
20:30 free running show
20:45 FINÁLE: Jump Boys - Green Bar