Velké finále Club Deportivo futsalové ligy obstarají týmy, které se umístily na 2. (Green Bar) a 3. (STS Chvojkovice Brod) místě modré skupiny. Green Bar na své pouti play-off vyřadil nejprve po boji super favorita Teachers a pak s přehledem VS35,-. Jeho soupeř se nadřel v obou sériích, ale hlavně ve druhých zápasech se vždy mohl spolehnout na Martina Kocourka, který v nich zaznamenal 5 gólů (2 s NC Palma a 3 s Valy). Otázkou bude, jak se popasuje zřejmě s nejlepším brankářem play-off Výborným. V sezóně se týmy střetly dvakrát a pokaždé měl výrazně navrch Green Bar, když dvakrát vyhrál 5:1.

Zápas o třetí místo se obvykle nazývá duelem zklamaných, přesto v letošní vyrovnané sezóně je nutno si vůbec semifinálové účasti považovat. Vždyť se tam nedostaly ani další velké týmy. I když Vala jistě po výborné základní části a zisku prezidentovi trofeje pokukovala po finále, které by bylo jejich historickým úspěchem. Zato v táboře VS35,- po prokousání z předkola panuje se semifinálovou účastí spokojenost, přesto nebudou chtít zklamat své početné fanoušky. A i bronzová medaile je taky medaile. V základní části vyhrála oba duely Vala, nejprve 4:2 a pak 4:3.

Program posledního dne - o 3. místo: Restaurace Na Valech – VS35,- (19:30), finále: Green Bar – STS Chvojkovice (20:30).

www.d10s.cz